Tohle v posteli rozhodně nechcete zažívat. Kdy přemýšlet o rozchodu?

Máte nového partnera, ale v ložnici vám to s ním prostě a jednoduše neklape? Tyto situace rozhodně nepotřebujete zažívat hned z kraje vztahu. Možná, že nebude od věci si ještě rozmyslet, zda takového partnera skutečně chcete.

Myslí jen sám na sebe

Nejraději by se váš partner díval při sexu sám na sebe do zrcadla a považuje se za super samce? Možná to není to pravé ořechové, co byste si přáli zažívat každý večer. Nebere na vás ohled a jde si pouze za svým potěšením. Někdy vás dokonce neurvale požádá o uspokojení ústy, aniž by za to sám nabídl nějakou sladkou odměnu v podobě hrátek, které vyhovují vám. Narcista nebude ten nejlepší partner.

Lenivec

Máte na sebe jen víkend, než se zase každý rozjedete do svých bydlišť a váš partner vůbec nevypadá náruživě? Je unavený a nemá chuť? Hmm, tak toto zřejmě není ten nejlepší start vášnivého období. Klid a nečinnost vás přece měl čekat až například po dítěti, no ne? S lenivcem je prostě v posteli nuda. Dobře si to ještě rozmyslete, ať se za dva roky neukoušete nudou.

Pan kašpárek

Ale ano, samozřejmě to známe. I s malým kašpárkem se dá sehrát dobré divadlo. Jenže když je ten kašpárek prostě až moc miniaturní, může se snažit, jak chce. Nedá se s ním zahrát vůbec nic. S malým kašpárkem není zábava, orgasmus, ani pořádná divočina. Budete pociťovat soucit, budete fingovat a nebudete šťastná. Není lepší z tohoto vztahu vycouvat, dokud je čas? Nebo se chcete pasovat do role oddané jeptišky? Je to na vás.

Čtěte také: Už osm let mám vztah se ženatým mužem, v zaslepenosti pořád doufám, že se rozvede.

Nestojí a nestojí

I mladým kusům se to stává. Mít funkční problém je u mužů vcelku běžné, pokud jsou opilí, velmi unavení nebo pokud jsou ve stresu. Což v případě sexuálních začátků s novou partnerkou zřejmě jsou. Ale když se mu stožár pořádně nepostaví ani po nějaké době, co spolu jste, už je na vině nějaký funkční problém. Možná vám to nevadí a pomocí modré pilulky si zaděláte na krásné okamžiky i veselé děti, ale jestli do partnera zatím nejste zamilovaná, najděte si někoho jiného. Celou dobu vašeho vztahu budou postelové hrátky poznamenány napětím a zklamáním.

Petra (43): Manžel to přestal chtít. Stojí za tím nevěra? Jsem z toho zoufalá.

Dělá si, co chce

Intimní chvíle jsou chvíle ve dvou. Máte mít smysly nastražené a snažit se jeden druhému naslouchat, abyste našli cestu společné rozkoše. Pokud si váš partner myslí, že si s vámi (bez předchozí domluvy) může dělat, co chce, tak se velmi mýlí. Každý z nás má nějaké hranice a jejich překročení je třeba dopředu probrat. Asi těžko budete chtít být s někým, z koho máte tak trochu strach.

Možná je váš nový objev milý a třeba s vámi sdílí nadšení pro pletení nebo turistiku. Pokud se ale v posteli neumí chovat, je to skutečně na pováženou. Možná i vám bude lépe, když si najdete někoho, s kým vám to bude klapat.

Autorský text | foto: freepik

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu