Pavol Habera ukázal fotku z karnevalu ve školce. Rodiče z něj udělali Červenou karkulku

Malé děti se často rády převlékají za nejrůznější pohádkové bytosti či filmové hrdiny. Toho už po mnoho desítek let využívají mateřské školky, které alespoň jednou za rok pořádají maškarní ples. Ne vždy ale rodiče svým dětem umožní, aby se proměnily v jejich oblíbenou postavu, a rozhodnou za ně. Své o tom ví i zpěvák Pavol Habera.

Co to neseš v košíčku, Karkulko?

Zpěvák, skladatel a frontman skupiny Team pobavil své fanoušky na Instagramu černobílou fotografií, která ho zachycuje jako malého kluka v karnevalovém kostýmu. Pokud si myslíte, že se převlékl za piráta, policistu či kovboje, mýlíte se. Jak totiž vyplývá ze zpěvákova komentáře k příspěvku, o masce rozhodli rodiče. A z pro něj neznámého důvodu nezvolili úplně typický kostým pro kluky. Převlékli ho za Červenou karkulku.

A nutno dodat, že kostým nepodcenili. Malý Pavol Habera se na snímku usmívá oblečen do červenobílých šatiček, na hlavě mu nechybí ani typický červený čepeček. Nad maškarním kostýmem jako takovým se zpěvák ve svém příspěvku příliš nepozastavil, ale i po letech ho zaujal obsah jeho košíčku. Zatímco v pohádce se hovoří o koláči a lahvi vína, zpěvákovi rodiče košík naplnili bramborami.

Roztomilá holčička

Příspěvek se samozřejmě setkal s velkým ohlasem u zpěvákových obdivovatelů, kteří rovněž zavzpomínali na své karnevalové kostýmy. Překvapivě mnoho se jich svěřilo, že i oni byli kdysi ve školce za Červenou karkulku.

Jiní se přiznali, že zpěvákův kostým byl tak dokonalý, že kdyby nevěděli, že je to on, mysleli by si, že je na fotce holčička. V neposlední řadě pak někteří fanoušci vtipně spekulovali nad tím, co vedlo hudebníkovy rodiče k tomu, aby Karkulčin košíček vyplnili právě bramborami.

Zdroj: Instagram/pavolhabera

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu