Manželství Demi Moore a Ashtona Kutchera dopadlo strašně, ale přesto spolu vykonali něco velmi pozitivního

Manželství Demi Moore a Ashtona Kutchera prošlo řadou nepěkných zkoušek. Museli se potýkat s nevěrou, alkoholismem, drogami a také nechtěným potratem, který Demi prodělala v šestém měsíci těhotenství. Přesto z jejich manželství vzešlo něco velmi pozitivního a pomohli tím řadě nešťastných lidí.

Věčné nevěry

Demi Moore se během manželství s Ashtonem Kutcherem musela velmi často potýkat s jeho nevěrou. Věděla, že sex je podstatná část jeho života a, protože byl mladší, chtěla mu v jeho potřebách vyhovět, a tak několikrát souhlasila i se sexem ve třech. Ashtonovi to ovšem nestačilo, a proto se stávalo, že udržoval milenecké poměry i mimo domov. Když se však vyspal se dvěma ženami najednou v den šestého výročí jejich svatby, došla Demi trpělivost a ohlásili konec manželství.

Byla alkoholička

Nebyla to však jen nevěra, která zapříčinila krach jejich manželství. Demi se opět vrátila ke své zálibě v alkoholu. Od pití ji neodradilo ani těhotenství. Dítě však nedonosila. V šestém měsíci těhotenství potratila. Dávala to za vinu hlavně sama sobě, protože si ani po dobu gravidity nedokázala odepřít alkohol, a dokonce ani cigarety a lehké drogy. Snažila se otěhotnět znovu, ale to se jí už nikdy nepovedlo.

Nepřehlédněte: Lia Kees: Proč se nebát rozchodu? Protože dokud se jedny dveře pevně nezavřou, neotevřou se ty správné.

Společně zachránili řadu životů

Ne všechno však v jejich vztahu bylo špatné. Vytvořili spolu nadaci DNA. Ta bojovala proti obchodování s lidmi a odvedla obrovský kus práce. Nadace zachránila už několik stovek lidí před sexuálním otroctvím. A to je také důvod, proč si Demi váží manželství, které s Kutcherem měli. Nedokázali sice pomoci sobě a svému vztahu, ale zato změnili život k lepšímu mnoha jiným lidem, kteří to potřebovali.

Demi Moore o svém manželství také napsala knihu. Ale nedočtete se v ní, že za všechno mohl pouze Ashton Kutcher. Ví moc dobře, že jsou na vině oba dva.

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu