Lea (27): Můj přítel po mně neustále vyžaduje sex, už jsem kvůli tomu skončila i v nemocnici. A to nejbolestivější mělo teprve přijít

Já měla na výběr svých partnerů vždy smůlu. Nejdříve jsem se zamilovala do kluka, který neustále kouřil marihuanu, poté jsem poznala dalšího, a ten měl zase násilnické sklony. Po vztahu plném facek jsem si řekla, že už nikdy žádného chlapa vidět nechci. Jenže pak jsem potkala Františka.

Tento článek vychází ze zaslaného textu od naší milé čtenářky. Všechna v článku uvedená jména byla z důvodu ochrany soukromí pozměněna. Použité fotografie jsou pouze ilustrační.

Můj nový partner měl pro mě pochopení

František byl velmi hodný, inteligentní muž s určitými zásadami. Vždy si pevně stál za tím, co právě řekl. Nikdy v ničem nezaváhal, a když nevěděl, rád si nechal poradit od zkušenějších. To se mi na něm moc líbilo, na nic si nehrál, byl sám sebou, a když mu něco vadilo, řekl mi to. Věděl o mých předchozích vztazích, takže ze začátku byl ke mně velmi ohleduplný a do ničeho mě netlačil.

Neustále mi něco kupoval

Asi po půl roce našeho vztahu jsme se k sobě sestěhovali, vlastně já k němu, protože měl větší byt. Nechal mi volnou ruku v tom, abych ten byt dovedla k dokonalosti. Milovala jsem ho snad čím dál víc. Neustále mě něčím překvapoval – posílal mi kytice do práce, doma mě čekala zamilovaná psaníčka, uvařil, pozval mě na večeři a kupoval hezké prádlo. Jak říkala má maminka: „Je o tebe hezky postaráno“.

Sex byl pro Františka důležitý

Ani v posteli jsem se s Františkem nenudila. Byl vášnivý a přesně věděl, co se líbí mně a jemu. Naše postelové hrátky někdy trvaly i několik hodin. Zpočátku to bylo fajn, ale po čase se mi to docela omrzelo. Jenže u Františka nastal zřejmě pravý opak. Sexovali jsme každou chvilku. Věděla jsem, že jakmile přijde domů, bude se chtít pomilovat. Mnohdy za mnou vklouzl i do sprchy na jen takovou „rychlovku“. Někdy toho bylo ale už moc.

Vyžadoval to po mně téměř všude

Byli jsme zrovna u jeho přátel na návštěvě, když jsem si odskočila na toaletu. Nestihla jsem pořádně ani svou potřebu a František už za mnou zamykal dveře. Tehdy jsem byla proti, vždyť jsme na návštěvě, ale on mi zafuněl do ucha, že si vždy přál sex na veřejnosti. Ačkoliv mi to bylo nepříjemné, splnila jsem mu to.

Někdy to nemělo konce

Jenže tyhle rychlé akce se opakovaly stále častěji, u jeho rodičů se mě ani na nic neptal, otočil mě ke zdi, prudce do mě vniknul a byl spokojený. Já si pak všimla, že jsem slabě krvácela. Když jsme večer vedle sebe leželi, začal mi naznačovat, že je čas na další kolo. Já mu řekla o tom, že jsem u jeho rodičů krvácela, ale jeho to nezajímalo. On si prostě potřeboval udělat dobře. On vzdychal slastí, já neuvěřitelnou bolestí.

Naším častým sexem jsem si přivodila zranění

Další den jsem navštívila svého lékaře. Ten se na mě přes jeho brýle podíval a zeptal se mě, jak často provozuji sex. Koktavě jsem ze sebe dostala nějaké číslo. Řekl mi, že mám natrhnutou kůži venku i vevnitř, proto neustále krvácím. Poslal mě do nemocnice, kde se o mě už postarali. Na jednu stranu mi po Františkovi bylo smutno, ale na druhou jsem byla ráda, že strávím nějaký čas bez sexu.

František na to šel jinak – análním sexem

Po příchodu z nemocnice domů mě František čekal s otevřenou náručí. Nakoupil mi tolik drahých dárků a připravil mé oblíbené špagety s cuketou a parmazánem. Dali jsme si sklenku vína chvíli povídali. Já se pak šla sprchovat, jenže Františka už jsem měla v patách. Věděl, že nemůžu mít pohlavní styk, ale taky věděl, že ho jde provozovat i jinak než přes vagínu. Tehdy jsem poprvé zažila anální styk. A doufám, že to bylo naposledy. František se choval jako zvíře, byl bezcitný, na moje nářky vůbec nereagoval, připadalo mi, že ho to snad ještě víc vzrušuje.

Opět jsem skončila v nemocnici

Samozřejmě to dopadlo tak, že mě musel vést na pohotovost, vždyť jsem nemohla ani sedět. Tam mi bylo neskutečně trapně, protože ten samý den mě ze stejné nemocnice propouštěli domů. Tehdy měl zrovna službu můj lékař. Ten si nás oba pozval „na kobereček“ a poučoval nás o bezpečném sexu.

Prožíváte podobné životní útrapy jako Lea a rádi byste se s nimi svěřili? Napište nám na email [email protected].

Donutila jsem ho se léčit

Doma jsem s Františkem o tom mluvila. Přiznal, že ho přitahuje „moje nepohodlí“ a chuť na sex má téměř neustále. Přemýšlela jsem, zda ve vztahu s ním setrvat, nebo odejít. Vždyť jako člověk je naprosto úžasný, má pouze tuto jednu vadu. Řekla jsem mu, že buď navštíví nějakou odbornou pomoc, nebo se rozejdeme. Souhlasil s první možností.

Andrea (25): Dávám přednost sebeuspokojování před sexem s přítelem

Je to asi 10 měsíců a František se začal úspěšně léčit. Užívá také léky na potlačení svých choutek. Přiznal, že díky tomu je mnohem produktivnější v práci. Sex s ním je teď jedna velká romantika a konečně si ho po dlouhé době užívám i já – samozřejmě opatrně.

Autor: Katka Procházková
ZAVŘÍT