Andrea (25): Dávám přednost sebeuspokojování před sexem s přítelem

Jsou to už tři roky, co jsem se seznámila s Martinem. Vlastně jsme se znali celý život, ale až v dospělosti jsme spolu začali trávit více času. Náš vztah je skvělý. Tu a tam se pohádáme, ale to si myslím, že je naprosto přirozené. Jen v posteli nám to trochu vázne – teda alespoň z mé strany.

Tento článek vychází ze zaslaného textu od naší milé čtenářky. Všechna v článku uvedená jména byla z důvodu ochrany soukromí pozměněna. Použité fotografie jsou pouze ilustrační.

Zpočátku jsem si nestěžovala

Martin není špatný, náš sexuální život byl v prvním půl roce vztahu vlastně skvělý. Ale potom se něco zlomilo a já ho začala srovnávat s ostatními muži před ním. Vím, že se to nedělá a připadám si, že ho tím i podvádím, ale nemůžu si pomoct, mě prostě sex s ním nebaví. Hlavně o něj nechci přijít, tak tohle téma doma ani moc nevzpomínám.

Jdu si za svým snem úspěšné kariéry

Pracuji jako realitní makléřka, troufnu si říct, že má kariéra se vyvíjí tím správným směrem – své povolání zbožňuji a jsem v tom moc dobrá. Věčně visím na nástěnce nejúspěšnějšího makléře měsíce. Martin je spíše praktický typ člověka, který o kariéře sní a nic s tím nedělá – a tak si vystačí s dřevařskou dílnou u nich ve firmě.

Úspěch vyžaduje oběti

Má práce vyžaduje spoustu času, mnohdy se s Martinem ani nevidíme. Ale jsem toho názoru, že pokud chci něčeho dosáhnout, musím zatnout zuby a dát do toho celou svou duši a volný čas. Když po dlouhém dni přijdu domů, jediné, na co myslím, je horká vana, sklenka vína a postel, protože brzy ráno spěchám do kanceláře splnit si svou agendu. To Martin nechápe. On jde do práce na 6 hodin a ve 2 hodiny odpoledne mu padla. Poté má spoustu času, který tráví většinou odpoledním spánkem.

Něžnosti jdou stranou

Martin si na předehry moc nepotrpí, což mi vadí. Nejraději by dosáhl vyvrcholení třikrát za sebou během hodiny. Jenže když přijdete domů v 9, navečeříte se, okoupete, tak je 10 hodin večer a čekat, než se mu zase postaví na další kolo, se mi fakt nechce. Snažila jsem se mu vysvětlit, že bych raději, abychom si sebe více užívali, dotýkali, líbali a pak dosáhli orgasmu. Takového, po kterém hned oba usneme. Ale bylo to marné.

Sebeuspokojování je to, na co se každý večer těším

Poslední rok Martin začal jezdit na montáže kuchyní do zahraničí, takže doma je jen o víkendu. Mně to naprosto vyhovuje, mám čas na svou práci i na sebe. A to doslova. Objevila jsem kouzlo lehkého soft porna, jenž mě nutí sama sebe uspokojovat. Právě při něm si přehrávám v hlavě možné erotické situace, s Martinem i bez něj. Užívám si svých doteků, jenž mi chybí.

Milenec nepřipadá v úvahu

Martinovi jsem o tom samozřejmě neřekla, hned by se naštval a urazil. Proto si raději sex s ním rychle odbudu nebo v poslední době předstírám časté kvasinkové infekce, kvůli nimž jde sex stranou. Taky mě napadla myšlenka, najít si milence, ale nejsem typ, co by musel toho druhého podvádět. Vlastně to úplně nesnáším.

Neustále si říkám, že se v Martinovi něco zlomí a začne se mi po sexuální stránce více věnovat, třeba mu budu jednou moct říct o svých potřebách a tužbách. Zatím to nejde, je paličatý a vztahovačný zároveň. Vím jistě, že rozchod nepřipadá v úvahu, je to dokonalý muž, doufám teda v to, že i v tomto směru se na mě štěstí usměje.

Autor: Lenka Svobodová
ZAVŘÍT