Brigita (29): Dcera našla můj vibrátor a donesla ho ukázat spolužákům do školy. Učitelka mi to dala sežrat

Žiji se svou devítiletou dcerkou Sárou sama již více než pět let. Máme malou garsonku a není snadné v ní udržet pořádek, natož si pak získat kousek soukromí jen pro sebe.

Šuplík na zámek

Není pro mě snadné najít si chvíli jen sama pro sebe, když je ale dcera u mé mámy, snažím se dohnat všechno, co jinak zanedbávám. Nejen domácnost, ale také péči o sebe. První vibrátor jsem si koupila poměrně nedávno, chyběl mi sex a především orgasmus. Na muže čas nemám, a tak jsem neváhala a navštívila sexshop. Jenže jsem nevěděla, kam v naší malé garsonce svého nového kamaráda schovám.

V bazaru jsem narazila na starý malý noční stolek, který byl k mému nadšení na zámek. Neváhala jsem a koupila si ho. Do toho šuplíku zamykám všechno, co nechci, aby má dcera doma našla. V garsonce jí to totiž moc práce nedá. Soukromí zde člověk prostě mít ani nemůže. Když však nestíhám nebo jen zapomenu, nechám často šuplík otevřený a má nepozornost se mi stala jednou osudnou. Teď se ve škole ukazuji jen, když opravdu musím.

Telefonát, který mě uzemnil

Jednou dopoledne, když byla dcera ve škole, mi do práce volala její třídní učitelka a byla neskutečně rozhozená. Okamžitě si mě zavolala k sobě na kobereček a já celou cestu přemýšlela, co mohla má dcera v první třídě tak strašného provést. Nikdy s ní totiž problémy nebyly, přece jen měla teprve osm let. Utíkala jsem tou nejkratší cestou do školy a v hlavě mi běhaly nejrůznější scénáře.

Nejperverznější bývají fantazie nejpočestnějších žen.

PhDr. Tomáš Novák

Po příchodu do školy jsem ihned vyhledala třídní učitelku své dcery, ta mě v kabinetu usadila, a na stůl přede mě položila mého „kamaráda ze šuplíku“. Vyvalila jsem oči a zčervenala. Učitelka vypadala hrozně naštvaně a čekala ode mě vysvětlení. Povídala mi o tom, jak tohle má dcera vytáhla ve třídě a s dětmi si s tím hrály a zkoumaly, co to vlastně je za hračku.

Takhle trapně mi ještě nebylo

Cítila jsem se trapně a nedokázala jsem ze sebe vydat víc, než jen to, že vůbec nevím, jak to mohla dcera najít. To jsem však lhala, došlo mi, že jsem šuplík večer nezamkla a šla do sprchy. V tu chvíli byla dcera nejspíš na obhlídce a do otevřeného šuplíku se podívala. Učitelka mě trápila svým výslechem další dlouhé minuty – bylo to ponižující a dodnes mezi námi panuje velká nervozita, během každých třídních schůzek se snažím zmizet mezi prvními. Ona si totiž paní učitelka nebrala servítky a o incidentu pověděla i ostatním rodičům.

Nepřehlédněte: Jarmila (32): Starám se čtyři roky o děti své kamarádky. Dala mi je a utekla, teď je najednou chce zpět.

Dceři jsem vysvětlila, že nesmí brát cizí věci a nosit je do školy. Šuplík dnes už poctivě zamykám a musím se pro sebe lehce smát, když si dcera chce půjčit můj zvláštní masážní strojek.

Tento článek vychází z příběhu zaslaného naší čtenářkou. Přestože redakce zná pravé jméno čtenářky, z důvodu ochrany soukromí byla všechna v článku uvedená jména pozměněna. Použité fotografie jsou pouze ilustrační.

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu