Jitka Schneiderová a její partner: Romantická oslava devíti společných let

Jitka Schneiderová se do srdcí diváků zapsala mnoha filmovými, seriálovými i divadelními rolemi. Kromě hereckého talentu disponuje i talentem tanečním, který před několika lety předvedla v soutěži StarDance. Navíc má to štěstí, že je daří nejen v životě pracovním, ale také osobním. Se svým partnerem Lukášem před několika dny oslavili devět společných let.

Originální oslava výročí

O dvojici je známo, že ráda cestuje, a tak Jitčiny fanoušky nepřekvapilo, že i výročí si užili na cestách. Herečka se na svém instagramovém profilu pochlubila několika snímky z německého Berlína a francouzského Nice. Blahopřejné komentáře od fanoušků na sebe samozřejmě nenechaly dlouho čekat a podle mnoha příznivců je ze společných fotografií rovněž vidět, že jsou do sebe stále velmi zamilovaní.

I když jsou spolu již devět let, herečka si své soukromí poměrně střeží, a veřejnost tak o Lukáši Pittnerovi ví jen několik málo informací, například to, že se živí jako designér a že je o osm let mladší než ona. Kromě toho si velmi dobře rozumí s Jitčinou dcerou Sofií Annou, která letos oslavila osmnáctiny a již několik měsíců září po boku své maminky na divadelních prknech.

Kdy bude svatba?

Někteří Jitčini příznivci čas od času spekulují nad tím, kdy bude případná svatba. Herečka by se vdávala podruhé, pro jejího partnera by šlo o první sňatek. V roce 2004 Jitka Schneiderová řekla ano svému hereckému kolegovi Davidu Švehlíkovi.

O dva roky později pak spatřila světlo světa její jediná dcera Sofie Anna. I když zpočátku vypadlo vše jako pohádka, pár se nakonec po pěti letech rozešel a po dalších třech letech následoval rozvod. David Švehlík se pak v roce 2015 oženil podruhé a s manželkou Vendulou mají dva syny.

Zdroj: Instagram/jitka_schneiderova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu