Veronika Kopřivová zavzpomínala na okamžik, který jí před dvěma lety změnil život. Co se tehdy stalo?

Modelka Veronika Kopřivová se stala poprvé maminkou vloni na konci května, kdy se jí narodila dcera Ella. Před několika dny se svým fanouškům svěřila, že jsou to právě dva roky od okamžiku, kdy zjistila, že je těhotná, a její život tak dostal zcela nový smysl. Světu ale radostnou novinku oznámila až o několik měsíců později.

Dcerka roste jako z vody

Modelka na svém instagramovém profilu zveřejnila roztomilý snímek s malou Ellou, ke kterému přidala velmi osobní a dojemný komentář: „Jsou to přesně dva roky, co jsem zjistila, že v sobě nosím nový život. Život, který do mého života přinesl smysl, bezpodmínečnou lásku, upřímné štěstí, čistou radost, ale třeba i obavy. Tolik se toho za ty dva roky událo, čas tak neúprosně letí a nejde vrátit ani jediný den. Raduji se z každého pokroku Elly a těším se na každý společný den. Ale kde je to miminko? Dojímám se. Než jsem to stihla dopsat, tak hodila do záchodu vše, co našla, vypnula pračku plnou vody a snědla kus voskovky. Nemiluj ji, děti jsou fakt radost.“

Malá cestovatelka

Své těhotenství ale následně Veronika s partnerem Miroslavem Dubovickým drželi čtyři měsíce v tajnosti. Radostnou novinku oznámili až v polovině února z dovolené na Maledivách. Dvojice velmi ráda a často cestuje, což se s narozením dcerky nezměnilo. Půlroční Ellu tak například vzali na dovolenou do Spojených států. Mimochodem i své první narozeniny Ella oslavila za velkou louží, konkrétně v Las Vegas.

Kdy z ní bude družička?

Letos v únoru se Veronika a Miroslav po několikaletém vztahu zasnoubili a jejich dcerka byla samozřejmě u toho. Pokud pár dodrží tradici, svatba by měla být do roka a do dne od zásnub. Jisté zatím ale není nejen datum, ale ani to, zda si své „ano“ řeknou v Čechách. Zasnoubení proběhlo v Itálii, a vzhledem k cestovatelské vášni dvojice tak svatba v zahraničí není vyloučena.

Zdroj: Instagram/verunkakoprivova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu