Veronika Kopřivová se pochlubila svými těhotenskými fotkami. Podívejte se, jak jí to sluší!

Tak, jak poslední dobou přibývají celebrity oznamující svůj požehnaný stav, přibývají i jejich těhotenské snímky, které si nechávají zhotovovat. Jen v posledních několika týdnech se speciálními těhotenskými fotografiemi pochlubila Nikol Štíbrová, Martina Pártlová, Monika Leová či Patricie Pagáčová. Nyní se k nim připojila i modelka Veronika Kopřivová.

Romantická princezna

Dlouhodobě oblíbené jsou především romanticky působící fotky nastávajících maminek. Ostatně i sama Veronika je toho skvělým příkladem. Na svém instagramovém profilu zveřejnila několik snímků, na kterých je oděna v krásných romantických, ale zároveň odvážných šatech pastelových barev, které odhalují její bříško. To je vzhledem k sedmému měsíci těhotenství již pěkně zakulacené. Veronika zprávu o tom, že s přítelem očekává prvního potomka, oznámila světu před necelými třemi měsíci z Malediv, kde byla s přítelem na dovolené. Od té doby se se svými příznivci pravidelně dělí o novinky ze života nastávající maminky.

I sexy dračice

Na několika snímcích je Veronika zachycena sama, na jiných jí dělá společnost její partner a otec miminka Miroslav Dubovický. S těhotenskými fotografiemi sklidila Veronika ihned velký ohlas u svých příznivců, kteří ji zahrnuli slovy chvály a přirovnávali jí k princezně. Ne na všech fotkách ale vypadá Veronika jako nevinná princezna. Na některých snímcích, zejména těch ve spodním prádle, je totiž zatraceně sexy. K celkové atmosféře fotek přispívá i specifické prostředí, ve kterém byly pořízeny. Veronika přiznala, že si „těhu“ focení velmi užila a s výsledkem je naprosto spokojená. Rovněž slíbila, že se již brzy pochlubí dalšími snímky, které během něj vznikly.

Těhotenské fotografie celebrit

Podobně romanticky laděné snímky jako Veronika zvolila i moderátorka Monika Leová, která se před několika málo dny již stala maminkou. Narodila se jí dcerka Mia Le. Velmi specificky k fotkám přistoupila herečka Patricie Pagáčová, která se v požehnaném stavu nechala zvěčnit pod vodní hladinou.

Zdroj: Instagram/ verunkakoprivova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu