Veronika Khek Kubařová zářila víc než aurora borealis

O oblíbené herečce Veronice Khek Kubařové je známo, že ve svém volném čase velmi ráda cestuje. Zatímco mnoho známých tváří rádo tráví přelom starého a nového roku v teplých krajinách, Veronika dala přednost zcela jiné destinaci. Společně s manželem vyrazili daleko na sever – konkrétně do Norska.

Když příroda kouzlí

Norsko je v posledních letech velmi oblíbenou turistickou destinací. Většina návštěvníků ale do této krásné skandinávské země z praktických důvodů míří především v letních měsících. Pokud ale toužíte po tom obdivovat tu kouzlo polární záře, musíte se sem vydat v době, kdy je po většinu dne tma, tedy nejlépe v zimě.

A přesně to Veronika učinila a příroda ji za to odměnila. Na svém instagramovém profilu se totiž se svými fanoušky podělila o nádherný snímek této čarokrásné podívané. Ostatně Norsko je všeobecně považováno za jedno z nejlepších míst, kde můžete nebeskou hru barev spatřit.

Nebeský zázrak

Herečka se vydala konkrétně na souostroví Lofoty, které jsou mezi cestovateli k pozorování polární záře vyhlášené. Na jednu stranu tu sice můžete zažít mystickou hru barev, na stranu druhou ale musíte počítat s teplotami hluboko pod bodem mrazu a s tím, že od začátku prosince do začátku ledna je tu po celý den soumrak.

Z krásné fotografie, kterou Veronika publikovala, je na první pohled patrné nejen to, jak moc si tento jedinečný zázrak přírody užila, ale i to, že oblečení do mrazu rozhodně nepodcenila. Je totiž celá zahalená do dlouhého teplého kabátu.

Snímek se samozřejmě setkal s velkým obdivem u většiny hereččiných fanoušků, z nichž mnozí se přiznávali, že vidět polární záři je jedním z jejich cestovatelských snů. Herečka v reakcích na tyto komentáře následně prozradila, že měli to štěstí, že polární záři viděli během pobytu hned několikrát. Vždycky to ale byl naprosto jedinečný zážitek.

Zdroj: Instagram/veronikakhek

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu