Vendula Pizingerová s manželem vzali osmiměsíčního syna na první čundr!

Mnozí mají Vendulu Pizingerovou zafixovanou jako vždy upravenou ženu, která dává před přírodou přednost městskému prostředí. Není to ale tak zcela pravda. Díky manželství s Josefem Pizingerem, který je velkým milovníkem přírody a rád podniká nejrůznější túry a výlety, k ní získala nový vztah i ona. Nyní k lásce k přírodě vedou i svého malého syna Pepíčka. A daří se jim to skvěle.

Pohoda a láska šťastné rodiny

Vendula na svém instagramovém profilu totiž zveřejnila sérii snímků z prvního rodinného čundru v přírodě. Snímky tak zachycují malého Josefa, jak si spokojeně hraje na trávě pod jejich džípem, jak spí ve spacáku či leží na dece, zatímco jeho tatínek se kochá výhledem do kraje. Z jedné fotografie je rovněž patrné, že už sám dokonce stojí, z další pak, že Vendula pod širým nebem i vařila. Ze všech fotek čiší naprosté štěstí, spokojenost, láska a pohoda. To ostatně konstatovaly i mnohé Venduliny fanynky, které rodině zároveň přály co nejvíce takových šťastných okamžiků. Jak Vendula poznamenala v komentáři, tento výlet byl jen první zkouškou, než vyrazí i s Pepíčkem na delší cestu. Kam a na jak dlouho to bude, zatím neprozradila.

Půjde syn ve stopách otce?

Je jasné, že malého Josefa s rodiči čeká do budoucna v přírodě mnoho dobrodružství. Především tatínek je velkým dobrodruhem a průzkumníkem, který vždy rád cestoval na nejrůznější odlehlá a divoká místa po celé Zemi. Kromě toho se rovněž prostřednictvím svých cest a fotografií snažil ostatní lidi přivést k zamyšlení se nad vztahem lidstva a přírody a na důležitost soužití s ní. Vendula se sama v minulosti přiznala, že o existenci mnoha míst neměla dříve ani tušení a že až díky Josefovi začala o mnoha věcech přemýšlet. Kromě přírody Josef miluje i nejrůznější sporty, ke kterým jistě svého synka také dříve nebo později bude nadšeně vést.

Zdroj: Instagram/vendulapizingerova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu