V divadle se může stát cokoli. Představení Adély Gondíkové a Jiřího Langmajera originálním způsobem narušila moucha

Herci Adéla Gondíková a Jiří Langmajer tvoří už několik let jeden z nejkrásnějších párů českého showbusinessu. Skvěle se doplňují nejen v životě osobním, ale i pracovním. V poslední době je diváci mohli společně vidět hned v několika divadelních představeních. Občas se ale na jevišti stane něco, co nikdo nečeká.

Nezvaný host

O obou hercích je známo, že jsou velcí profesionálové, což dokázali i během představení s názvem Ani za milion. Adéla Gondíková na svém instagramovém profilu zveřejnila humorné video, na kterém jeden z diváků zachytil nečekanou situaci, ke které v průběhu představení došlo.

Detektivní komedie, jejímiž autory jsou Michaela Doležalová a Roman Vencl, má sama od sebe zajímavou  zápletku i inteligentní humor. Nečekaný „host“ na jevišti ale způsobil, že jedna scéna dostala ještě vtipnější náboj.

Obětavý zachránce

Herečku totiž nemile překvapila velká moucha, která se během hry na jevišti objevila. Jak Adéla objasnila ve svém komentáři, myslela si, že jde o chrousta. A co napadne mnoho žen při pohledu na chrousta létajícího v jejich blízkosti? Že se jim zamotá do vlasů. A přesně taková obava se zmocnila i Adély Gondíkové.

Místo pokračování v dialogu se tak její hlavní snahou stalo nezvanému létajícímu návštěvníkovi utéct. Nejprve se schovávala za kulisy a poté i za svého manžela Jiřího Langmajera. Ten celou situaci přijal s nadhledem a snažil se mouchu odehnat, nejprve pomocí houslového smyčce, který měl jako rekvizitu v daný okamžik v ruce, později pomocí utěrky, kterou mu pohotová herečka podala.

Nová scéna do hry?

Vložená humorná scéna pobavila nejen celé divadlo, ale i mnohé z hereččiných fanoušků na Instagramu, kteří páru doporučovali, aby tam scénku nechali navždy. Mnoho žen se Adély též zastávalo a ve svých komentářích se přiznávaly, že ony samy by se zachovaly stejně, neboť „masařka“ byla opravu velká.

Zdroj: Instagram/adela_gondikova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu