Usmívá se už teď aneb Jitka Boho ukázala roztomilý snímek miminka, které nosí pod srdcem

Na prvního máje modelka a zpěvačka Jitka Boho připravila pro většinu svých fanoušků velké překvapení. Prostřednictvím příspěvku na svém instagramovém profilu prozradila, že „že klokan přiletí v říjnu“, tedy že k prvorozené dcerce Rosalii přibyde bratříček nebo sestřička. Pohlaví nenarozeného miminka sice modelka, která je nyní v šestém měsíci těhotenství, stále ještě neprozradila, ale minulý týden se se svými obdivovateli podělila o jeho první fotku.

Úsměv prosím

Na svém Instagramu fanoušky potěšila 3D snímkem, na kterém je krásně vidět tvář pokladu, který Jitka nosí pod srdcem. Nejde si nevšimnout, že miminko na snímku vypadá, jako by se spokojeně usmívalo. Modelka k fotografii přidala jen krátký komentář, který ale okamžitě spustil velmi živou diskusi mezi jejími obdivovateli: „Kluk nebo holka? Mně to bylo vždy úplně jedno…Je to prostě zázrak. Miluji tě už teď.“

Dočká se Rosi bratříčka?

Zatímco pro nastávající maminku je, jak už to ostatně většinou bývá, mnohem důležitější než pohlaví miminka to, aby bylo zdravé, Jitčini fanoušci začali při pohledu na snímek ihned spekulovat, zda to podle nich bude další holčička nebo naopak chlapeček. Naprostá většina z nich podle tvářičky miminka odhaduje, že to tentokrát bude chlapeček.

Podzim v jednom kole

Ať již mají pravdu, nebo ne, jedno je jisté. Na budoucí dvojnásobnou maminku čeká s velkou pravděpodobností v mnoha ohledech nezapomenutelný podzim. Po prázdninách totiž prvorozená Rosalie nastoupí do první třídy a jen o několik týdnů později by k prvňáčkovi mělo přibýt i novorozené miminko.

Kromě toho chce Jitka ještě během léta stihnout stěhování. Její partner a budoucí tatínek Tomáš Hřebík totiž žije v Praze, zatímco ona s dcerkou doteď bydlely v Třebíči. V současné době si ale všichni tři užívají společnou dovolenou v Chorvatsku.

Zdroj: Instagram/jitkaboho

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu