Uklízení někdy může pomoci zvednout náladu. Co o tom ví Iveta Vítová?

Už je to více než čtvrt roku, co se moderátorka Iveta Vítová stala dvojnásobnou maminkou, k dceři Anetce přibyl syn Matýsek. Jako každá maminka, i Iveta se občas potýká nejen se dny zalitými štěstím a sluncem, kdy jde vše skvěle a všichni jsou naprosto spokojení, ale i s těmi horšími. Naštěstí i v těch horších chvílích můžete z ničeho nic objevit malé překvapení, které vám vykouzlí úsměv na tváři.

„Den jako korálek“

Jak se moderátorka svěřila v jednom ze svých příspěvků na Instagramu, byl nedávno zrovna takový den, kdy ne všechno šlo úplně hladce. Matýsek nechtěl usnout, Anetku bolelo břicho, ji samotnou záda a do toho další každodenní starostí, včetně domácího úkolu z matematiky, nad kterým, přestože Anetka chodí teprve do druhé třídy, musela i ona sama poměrně dlouho přemýšlet. Pak se ale stalo něco, co vše negativní, co se během dne naakumulovalo, dokonale vymazalo. Když šla totiž Iveta, unavená a s nepříliš dobrou náladou, uklidit Anetce stůl, narazila na vzkaz, který si dcerka napsala do sešitku: „Moje maminka je nejlepší na světě! Takovou maminku nenajdeš.“

Děti jsou největší poklad v životě

Samozřejmě, že takové vyznání nenechá žádnou maminku „chladnou“ a Iveta přiznala, že těch několik slov stačilo k tomu, aby se jí navzdory všemu, co se daný den nepovedlo, krásně usínalo. S Ivetinými pocity se ztotožnila celá řada jejích fanynek, které dodávaly, že nic krásnějšího není. Dětská láska, upřímnost a bezelstnost je nejvíc na světě. Některé obdivovatelky připojily i své vlastní zážitky se svými ratolestmi, jiné maminky s humorem dodávaly, že od třetí třídy byly úkoly z matematiky již nad jejich síly a musely si brát na pomoc Google. Mimochodem Anetka v půlce října oslavila už své osmé narozeniny a rodiče jí uspořádali velkou oslavu nejen pro rodinu, ale také pro její kamarády.

Zdroj: Instagram/iveta_lutovska_vitova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu