Těžko na cvičišti – lehko na bojišti. Malý syn Romana Vojtka byl poprvé na lyžích

I když podmínky pro lyžování na našich horách vzhledem k vysokým teplotám již několik týdnů nejsou zcela ideální, neznamená to, že zde nepotkáte lyžaře. Poslední víkend před začátkem jara do našich nejvyšších hor vyrazil i Roman Vojtek s rodinou. Syn Nathaniel si tu dokonce užil svou lyžařskou premiéru.

Nový lyžařský talent na obzoru

Oblíbený herec a zpěvák na svém instagramovém profilu zveřejnil několik příspěvků, které zachycují šťastnou rodinu na „zimní“ dovolené v Peci pod Sněžkou. Do Krkonoš Roman Vojtek přijel s manželkou Petrou a jejich dvěma dětmi – tříletým Nathanielem a tříměsíčním Vincentem. Jak se pyšný tatínek svěřil, prvorozený synek tu v náročných podmínkách absolvoval dokonce i svou první lekci na lyžích.

Jak je patrné z fotografií a videa, sněhu sice příliš nebylo, ale na synovy „první lyžařské krůčky“ to stačilo. Nathanielovi se lyžování evidentně líbilo. S pomocí svého lyžařského instruktora si nevedl vůbec špatně a bez problémů sám zvládl i jízdu na lyžařském pásu.

Tatínek si z něj sice v komentáři k videu udělal trochu legraci, když ho přirovnal k Ester Ledecké, ale fanoušci se malého Nathaniela zastali, že je opravdu šikovný. Aby se jednou tatínek nedivil, co ze syna vyroste.

Svět je malý a o náhody tu není nouze

Zatímco Roman Vojtek si také zalyžoval, manželka si užívala procházky po okolí s kočárkem. Mimochodem Petra Vojtková fanouškům prozradila i několik informací o sympatickém lyžařském instruktorovi. Když se totiž dozvěděla jeho jméno, musela se pousmát nad tím, jak je svět malý.

Instruktor se jmenoval Nicolas, což bylo jméno, které si herečka přála i pro své syny. Jak se ale svěřila, nebylo jí to bohužel umožněno, a tak místo toho zvolila jméno Nathaniel. Navíc druhé instruktorovo jméno znělo Vincent, což je jméno, které Petra a Roman dali svému druhému synovi.  

Zdroj: Instagram/roman.vojtek, vojtkova.petra

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu