Těžké odloučení a účast ve známé soutěži. Zuzana Belohorcová má jasné plány

Není tomu tak dávno, kdy kvůli pandemii a rasovým nepokojům musela slovenská moderátorka Zuzana Belohorcová odejít s manželem Vlastou z Ameriky. Nový domov našli ve Španělsku, ale Zuzana se ani zde moc dlouho neohřála. Čeká jí totiž několika měsíční odloučení od celé rodiny.

Pracovní příležitost, která se neodmítá

Dostala nabídku, které nemohla odolat. Když ji pořadatelé pozvali jako účinkující do šesté řady soutěže Tvoje tvář má známý hlas, radostně souhlasila. Netušila ale, že se koronavirová situace tak vyhrotí. Doufala totiž, že bude domů létat jednou za týden nebo za čtrnáct dní, ale pandemie a složitý proces testování jí to nedovolí.

Ze začátku ani netušila, o jaký pořad se jedná, ale když si pak prohlédla pár ukázek, byla nadšená a chtěla přijmout novou výzvu.

O děti musí být postaráno

I když je pro Zuzanu Belohorcovou práce důležitá, rodina je na prvním místě a myslí především na výchovu a vzdělávání svých dětí. Sama uvedla, že je Vlasta schopný se o dceru i syna postarat, ale byla by raději, kdyby do Španělska mohli přijet její rodiče, aby mu s péčí pomáhali a nebylo toho na něj moc.

Zatím přebývá u sestry

V současné chvíli je Zuzana Belohorcová u své sestry a připravuje se na vystoupení. Na sociálních sítích často sdílí fotky své rodiny, po které se jí evidentně dost stýská. Sama přiznala, že doufala v jednodušší průběh a už teď je to pro ni dost náročné.

Smutné chvíle zažila také v momentě, kdy se ve Španělsku uskutečnila oslava její dcery, při které nemohla být. Zároveň ale vzkázala, že je moc šťastná, že i bez ní všechno perfektně zvládají. Může se tak díky tomu soustředit na práci bez obav, že by doma byl chaos.

Dcera Salminka je pro Zuzanu obrovským potěšením a nechala se slyšet, že by ji moc ráda zainteresovala do soutěže. Pokud to situace dovolí, možná se s touto dvojicí setkáme na televizních obrazovkách.

Autor: Tereza Hotovcová
ZAVŘÍT