Tereza Ramba se rozhodla naučit lyžovat. Kdo nebo co ji k tomu přimělo?

Herečka Tereza Ramba si užívá roli dvojnásobné maminky a společně s manželem Matyášem, synem Mikolášem a dcerkou Mirou vyrazila na hory. Z příspěvků na Terezině Instagramu je na první pohled vidět, že jsou aktivní rodina, které pohyb není cizí, a tak mnoho fanoušků překvapilo, že herečka neumí lyžovat. Brzy už to ale nebude pravda.

„Bejby nebude sedět v koutě“

Kromě krásných fotografií, které zachycovaly celou rodinu, jak si užívá nádhernou zimní atmosféru, totiž Tereza zveřejnila i video, které ji zachycuje na lyžích. Autorem videa je její manžel Matyáš, který, jak herečka prozradila v komentáři, lyžuje skvěle, a tak se chopil role jejího osobního lyžařského instruktora. A co Terezu k lyžování inspirovalo? Jednoduše to, že brzy by byla jediná z rodiny, kdo by neuměl lyžovat.

Sněženky a machři

Tříletý syn Mikoláš už totiž také lyžuje a není pochyb o tom, že brzy se k němu přidá i mladší sestřička, která před několika týdny oslavila první narozeniny. Tereza se tak nechala namotivovat, aby je za několik málo let nemusela jen sledovat zpovzdálí, jak si užívají na sjezdovce bez ní. Jak k příspěvku s humorem sobě vlastním napsala, stačí, když jí dáme čtyři nebo pět zim.

Ne, na vleku nepojedu

Z videa je patrné, že největší radost z jejích lyžařských pokroků má zatím Matyáš, její manžel, instruktor a fanoušek v jednom. Celou dobu jede na lyžích před ní, radí, jak správně zatáčet, a povzbuzuje. Ostatně mnoho Tereziných fanoušků jí takového instruktora nejen přálo, ale i trochu závidělo.

Většina fanoušků rovněž obdivovala Terezinu odvahu a odhodlání, někteří jí ale radili, aby si příště vzala helmu, i když je na sjezdovce sama a jede pomalu. Další fanoušci se po zhlédnutí příspěvku dožadovali pokračování. Video totiž končí okamžikem, kdy herečka svému muži zcela upřímně říká, že na vleku nepojede. Jak to dopadlo?

Zdroj: Instagram/tereza.voriskova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu