Tereza Ramba připravila svému manželovi k narozeninám krásné romantické překvapení

Tereza Ramba je jednou z našich předních hereček, které se velmi dobře daří skloubit svou kariéru s rodinným životem. Kromě toho už několik let úspěšně navrhuje též originální oblečení. Z příspěvků na Terezině instagramovém profilu je zřejmé, že herečka bere své dvě děti téměř všude s sebou. Nyní ale udělala výjimku.

Netradiční narozeninový dárek

Tereza Ramba si svou roli dvojnásobné maminky velmi užívá a svého synka Mikoláše, kterému budou v listopadu čtyři roky, a dvacetiměsíční dcerku Miru nadevše miluje. I její manžel Matyáš je nadšeným a aktivním tatínkem a rádi spolu jako rodina tráví co nejvíce času. Přesto se Tereza před několika dny rozhodla pro nevšední krok – strávit po několika letech dvacet čtyři hodin o samotě, tedy bez dětí. Co ji k tomu vedlo?

Jak se svým fanouškům svěřila v příspěvku na Instagramu, Matyáš měl narozeniny a ona pro něj chtěla přichystat nějaký nečekaný a výjimečný dárek. Nakonec se rozhodla, že nejlepším dárkem, který mu může věnovat, je společný čas, tentokrát jen ve dvou.

Inspirace pro ostatní rodiče

Aby si co nejvíce mohli užívat jen sami sebe, „unesla“ Tereza svého manžela na ostrov na jedné pískovně nedaleko Hradce Králové. Jak je vidět z fotografií, společné chvíle si skvěle užili a herečka v komentáři podobný „únik z reality“ doporučila všem rodičům. Zároveň též přiznala, že i když se původně s manželem těšili, jak se konečně po dlouhé době budou moci dobře a dlouho vyspat, vzbudili se už v půl osmé ráno.

Mnohé z Tereziných fanynek pak ve svých komentářích přiznávalo, že po něčem podobném také touží. Na druhou stranu ale k realizaci tohoto přání nemají odvahu, protože se obávají, že by jim děti po několika málo hodinách začaly chybět, a ony by si tak vysněné „volno“ neužily, protože by na ně neustále myslely.

Zdroj: Instagram/tereza.voriskova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu