Tereza Ramba pochválila a povzbudila všechny maminky malých dětí

Téma dětí a mateřství patří nejen na Internetu k jednomu z nejdiskutovanějších. Často to vypadá, že co člověk, to jiný názor. Vyznat se poté v tom, co je pro vašeho malého potomka to nejlepší, není vůbec jednoduché. K tomuto problému s množstvím rozporuplných názorů a rad se ve svém posledním příspěvku na Instagramu vyjádřila i herečka Tereza Ramba, která je sama maminkou, a ví tak o čem mluví.

Co člověk, to jiný názor aneb jak se v tom vyznat

Herečka se ve svém příspěvku svěřila se svými osobními zkušenosti, kdy jí jako novopečené matce stále někdo radil. Problém byl ale často právě v tom, že mnohé z těchto rad byly v mnohém protikladné a také v rozporu s tím, co Tereza sama vnitřně pociťovala jako správné, i s tím, co se líbilo jejímu miminku. Zajímavé je, že tyto rady herečce nedávaly jen další „zkušenější“ maminky, ale překvapivě také mnozí tatínkové. Jejich obavy o budoucnost jejího dítka teď herečka v komentáři ke společné fotografii rozptýlila tím, že navzdory všemu, z něj vyrostl spokojený a šikovný malý jedinec.

Kašlete na kritiky

V komentáři pyšná maminka také poodkryla to, co všechno už její roční potomek zvládá, a s humorem přiznala, že v mnohém je to, co zrovna dělá či chce, rovněž poněkud protikladné. Tedy stejně jako názory okolí na to, co je správné, a co není. Svůj příspěvek herečka zakončila povzbuzením pro ostatní maminky, aby se ničeho nebály, že jsou všechny skvělé. Každá žena totiž intuitivně ví, co je pro její dítko nejlepší, bez ohledu na to, co tvrdí ostatní. Zároveň na ostatní maminky rovněž apelovala, aby se snažily navzdory všem kritikům i starostem, které jsou s péčí o malé dítě spojeny, svou roli matky co nejvíce užít. Je to totiž to nejkrásnější, co můžete v životě zažít.

Kdo je Slunce?

Tereza se stala maminkou před přibližně rokem a čtvrt. Otcem dítěte je její manžel, tanečník Matyáš Ramba. Na jednu stranu si své soukromí bedlivě chrání, dodnes se tak například neví, jak se její dítě jmenuje, neboť o něm mluví vždy jako o Slunci. Pochybnosti existují i ohledně pohlaví či data narození. Na druhou stranu se na svém instagramovém profilu se svými radostmi i starostmi v roli maminky svěřuje poměrně často. Na rozdíl od některých dalších celebrit si herečka na nic nehraje a je vždy upřímná, což její příznivci velmi oceňují.

Zdroj: Instagram/tereza.voriskova

Autor: Martina Šťastná
ZAVŘÍT