Tereza Kerndlová konečně dokončila svůj dům snů! Jak to uvnitř vypadá?

Zpěvačka Tereze Kerndlová i po mnoha letech pro některé české fanoušky stále zůstává onou mladou dívenkou ze skupiny Black Milk. Populární trio sice s Helenou Zeťovou a Terezou Černochovou už mnoho let netvoří, ale hudbě se věnuje dodnes. A to nejen v Čechách, ale rovněž v zahraničí, kde navíc před několika měsíci našla i svůj druhý domov. Nyní se Tereza na svém instagramovém profilu svým fanouškům pochlubila, že po pěti měsících nejrůznějších úprav a zařizování je dům konečně skoro celý hotov. A své fanoušky následně pozvala i na videoprohlídku!

Dům přímo u moře

O tom, že si společně s manželem René Mayerem splnili sen a koupili si dům u moře, informovala zpěvačka své obdivovatele již v únoru. Tehdy jim jejich nový domov, který se nachází ve španělském letovisku Estepona na slavném Costa del Sol, také prvně zběžně ukázala prostřednictvím Instastories. Od té doby se pak Tereza čas od času svěřila s nejrůznějšími radostmi i starostmi, které se stěhováním a zařizováním souvisely. Nyní je konečně vše zařízeno podle jejích představ, a mohou si tak s manželem začít dům konečně naplno užívat. Navíc začíná léto a za Terezou brzy přijedou i první návštěvníci. Těmi budou samozřejmě její milovaní rodiče.

Elegantní a vkusné

Krátké video, jehož druhá část bude brzy následovat, ukazuje Terezin nový domov zvenku i zevnitř. Exteriéru i interiéru patrové vily dominuje bílá barva a jednoduché elegantní vybavení ve stylu minimalismu. Tereza, mimochodem též oblečená v bílém outfitu, nás provádí po jednotlivých místnostech, a fanoušci tak mohou vidět obývací pokoj s jídelnou, ložnice i koupelnu. Kromě toho můžeme obdivovat i zahradu s venkovním posezením a především krásným osvětleným bazénem. Video ihned vzbudilo ohlas a u příspěvku se rychle množí komentáře se slovy chvály, jak krásně a vkusně Tereza svůj nový domov zařídila.

Zdroj: Instagram/terezakerndlova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu