Tereza Fajksová se podělila o zážitky z prvního výletu její čtyřčlenné rodiny!

V polovině března se modelka Tereza Fajksová stala dvojnásobnou maminkou. Ke dvouleté dcerce Lilien přibyl malý Sebastien. Z příspěvků, které Tereza zveřejnuje na svém instagramovém profilu, je patrné, že čtyřčlenná rodina si společné okamžiky velmi užívá. Nedávno například Tereza s partnerem a oběma dětmi vyrazila na výlet do zámeckého parku v Lednici. Jednalo se o první společnou delší cestu ve čtyřech a Tereza z ní následně zveřejnila i několik zajímavých detailů.

Ještě, že je tak štíhlá

Každý, kdo má dvě malé děti, ví, že jakákoli delší cesta autem se většinou neobejde bez nejrůznějších větších či menších komplikací. Své o tom ví i Tereza, která zveřejnila snímek a krátké video, na kterém je zachycena, jak cestuje s Lilien a Sebastienem na zadní sedačce. Vzhledem k tomu, že autosedačky obou ratolestí zabírají poměrně hodně místa, je mezi nimi i útlá modelka poměrně natěsno. Zatímco malý Sebastian je spokojený ve svém „vajíčku“, malá Lilien má pravděpodobně trochu obavy, aby maminka třeba nevystoupila, a tak ji pro jistotu drží za vlasy.

Být maminkou znamená zvládnut mnoho rolí

V komentáři se pak Tereza svěřila s tím, že zatímco její partner přítel Luboš Gregor zastává během cesty pouze roli řidiče, ona jich musí zvládat mnohem více. Jak Tereza vtipně napsala, jde o široké spektrum rolí od kontrolovatelky přes občerstvovatelku, tulitelku, dudlitelku až po zabavovatelku. Na závěr se modelka svých fanoušků ještě zeptala, jak to mají oni s cestováním v autě společně se svými malými dětmi, zda je vozí vzadu či vpředu. U příspěvku se tak na toto téma spustila poměrně velká diskuse.

Mimochodem na videu je rovněž patrné, že i Tereza používá oblíbený trik mnoha maminek, který zamezuje tomu, aby si její Sebík nehtíky nepoškrábal obličej. Ručičky má totiž ukryté ve speciálních rukavičkách, případně v ponožkách, které se k tomu také dají velmi dobře využít.

Zdroj: Instagram/tereza_fajksova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu