Tereza Brodská zveřejnila rodinnou „selfie novoročenku“, kterou kdysi pořídil její tatínek

Také patříte k těm, kteří každý rok posílají svým příbuzným, přátelům a známým novoroční přání s fotografií své rodiny? Tereza Brodská se na svém instagramovém profilu svěřila, že její tatínek to celá desetiletí dělával taky. Jedno takové krásné PF s tatínkem, maminkou i bratrem přidala jako důkaz.

Nádherná vzpomínka

Na černobílém snímku stojí celá rodina, jak by jeden řekl, jeden za druhým od nejstaršího po nejmladšího. Na spodní straně fotografie tak vykukuje Terezin tatínek Vlastimil Brodský, který je i autorem fotografie. Za ním stojí Terezina maminka Jana Brejchová, za ní Terezin starší bratr Marek, kterého měl tatínek z prvního manželství, a na konci se směje malá Terezka. K atmosféře snímku přispívá i to, že všichni drží toho, kdo stojí před nimi, okolo krku. Letos na Vánoce či Nový rok sice bohužel Tereza kvůli koronavirové situaci maminku nemohla v léčebně, kde pobývá, navštívit, ale na druhou stranu jí první vánoční svátky v roli babičky jistě přinesly mnoho jiných radostí.

Vlastimil Brodský – průkopník selfie

Jak se herečka svěřila v komentáře k originální fotografii, podobné PF přání fotili každý rok a tatínek je pak posílal všem svým příbuzným a známým. Jeden rok si Tereza dala tu práci a novoročenky spočítala, tatínek jich poslal přibližně tři stovky. Všechny unikátní fotografie z rodinného archívu, které herečka čas od času na svém instagramovém profilu zveřejňuje, se vždy setkají s velkým ohlasem u jejích obdivovatelů, kteří samozřejmě patří i k velkým milovníkům jejích rodičů. To je ostatně patné hned z několika komentářů fanoušků. Zatímco na mamince obdivují především její krásu, jedna fanynka to upřímně vyjádřila otázkou: „Maminku pouštěli z Hollywoodu na Vánoce domů?“, na tatínkovi v tomto konkrétním případě obdivovali jeho inovativnost, kdy vlastně fotil selfie v době, kdy tento pojem ještě nikdo neznal.

Zdroj: Instagram/brodskatereza

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu