Štěstí v očích a úsměv na tváři Gabriely Koukalové. Díky komu září?

Mladou a sympatickou Gabrielu Koukalovou můžete znát jako úspěšnou sportovkyni, později z obrazovek televize Prima, kde je jednou z moderátorek, ale také jako tvář časopisu Playboy. Dnes je na první pohled šťastná a na sociálních sítích odhaluje svůj současný vztah, díky kterému má úsměv na tváři.

Snímek z výletu

Na sociální síti vyvěsila moderátorka snímek, na kterém je sevřena v láskyplném objetí svého přítele. Prozradila svým fanouškům pouze to, že pochází z Berouna, ale slíbila, že se víc dozvědí již brzy v následující show televize Prima.

Prozradila i něco navíc

Mladý pár se rozhodl, že trochu ze svého soukromí pustí do světa, a to právě prostřednictvím show. Zatímco v minulém roce prožívala moderátorka těžké časy, když se rozváděla se svým bývalým partnerem Petrem Koukalem, nyní s úsměvem prohlašuje, že našla novou lásku, sympatického Miloše.

Dokáže jí naslouchat

Co vedlo Gabrielu do nového vztahu, tak brzy, po minulém odloučení? Odpověď je jasná. Moderátorka totiž svým fanouškům v show vysvětlila, že je pro ni důležitá empatie, kterou podle jejích slov Miloš velmi dobře zvládá. „Je velmi pozorný a strašně dobře vaří a já miluji jídlo,“ pochválila jej také.

Nejde o krátkou známost

Sledující na sociálních sítích možná byli překvapeni, ale podle mladé dvojice jde o dlouhodobý vztah, který funguje, jen zatím nepospíchali s tím, aby své soukromí odhalili veřejnosti. Gabriela Koukalová je nyní opatrnější, hlavně z důvodu své předchozí zkušenosti, kdy byl její rozvod probírán ze všech stran. Nyní nepospíchá, užívá si zamilované chvíle a prozrazuje jen střípky ze svého vztahu.

Pozorný divák mohl zaregistrovat, že moderátorka svého přítele před diváky vychválila. Sama se věnovala v mládí designu a k umění jí to táhlo, proto vás možná nepřekvapí, že podobným zálibám holduje také její nová známost. Podle jejích slov mají spoustu společného a stále se poznávají.

Autor: Tereza Hotovcová
zavřít reklamu