Séra na řasy: V čem tkví jejich výhoda a jak fungují?

Oči dokážou divy, když jsou krásné. Mít uhrančivý pohled je snem mnoha žen. Dopomohou k tomu i husté a silné řasy, jež oči zvýrazní. Jestliže nejsou vaše řasy dokonalé, můžete vyzkoušet sérum. Jak funguje?

Proč máme řasy?

Úkolem řas je chránit oko před vniknutím drobných nečistot, jako je prach nebo malý hmyz. Rostou proto na horním i dolním víčku a svým zbarvením se mohou lišit stejně jako lidské vlasy. Ani ty nemají všichni lidé jednotné barvy. Řasy vedle praktické funkce plní i tu zkrášlovací. Jsou totiž symbolem ženskosti. A je snahou žen, aby jejich řasy byly co nejvýraznější.

Vypomáhají si tedy řasenkami nebo umělými řasami. Ty ale mohou přírodní řasy ještě více zeslabit a způsobit i jejich vypadávání, a to zvlášť tehdy, když se žena zapomene večer odlíčit. I když existují zkrášlovací prostředky, přesto ženy touží po svých vlastních silných a vitálních řasách. K tomu jim může dopomoci sérum na řasy.

Sérum na řasy pomáhá

Sérum bylo navrženo tak, aby přírodní řasy vyživovalo a stimulovalo jejich růst. Řasy se zahustí a tolik nevypadávají. Na trhu existují séra na řasy zaměřená podle toho, co potřebujete u svých řas upravit. Je to jejich síla, nebo spíš hustota? Vybírejte proto přípravek podle jeho účinku. Některá séra zvládnou všechno najednou, budete však muset sáhnout hlouběji do své peněženky. Co by však žena neudělala pro svou krásu.

Základem péče o řasy je pravidelnost

Když se rozhodnete podpořit své řasy sérem, je třeba ho používat pravidelně. Jen tak se dostaví kýžený výsledek. Chce to tedy sérum aplikovat minimálně po dobu několika týdnů. Použití séra není příliš komplikované, pozor je třeba si dát akorát na to, aby se vám nedostalo do očí.

  1. Před samotnou aplikací je nutné okolí očí důkladně vyčistit.
  2. Pak malým štětečkem se sérum nanáší na kořínky dolních i horních řas – a to jednou denně, nejlépe večer.

Vzhledem k tomu, že se používá na poměrně hodně citlivou oblast oka, je třeba se pečlivě seznámit se složením séra. Je lépe volit přírodní složky místo chemických, jež by oči mohly dráždit. Pro posílení řas je ideální volbou extrakt z trsovníku lékařského nebo měsíčku lékařského, pomáhá také ženšen, aloe vera a vitamíny C, A a E nebo esenciální peptidy.

Už žádné líčení řas

Růstová séra umí řasy prodloužit a zahustit, zabránit jejich zlomení a vylepšit lesk. Jestliže obsahují ženšen, prokrví pokožku a podpoří tak růst řas, které budou díky přípravku silnější. Jejich majitelka se pak nebude muset uchylovat k lepení řas umělých, aby měla výrazné oči. Nebo odhodí už nepotřebnou řasenku a pozornost okolí přitáhne svými krásnými a zdravými přírodními řasami.

Být krásná si přeje snad každá žena. Sérum na řasy jí pomůže získat přirozený vzhled jejích očí. Už žádné krátké a nevýrazné řasy.

Autorský text

Autor: Michaela Richterová
ZAVŘÍT