Se sádrou na ledě? Pro malou dceru Lucie Křížkové žádný problém

Moderátorka Lucie Křížková je známá tím, že má pro zimu slabost, mimochodem je například velkou propagátorkou otužování. Kromě toho ráda sportuje, žádný sport jí není cizí. K aktivnímu životnímu stylu vede i své děti. V tom, aby si všichni společně užili právě zamrzlý rybník, rodině nezabránilo ani to, že dcerka měla nohu v sádře.

Kdo by odolal?

Na začátku ledna se Lucie svým fanouškům svěřila s tím, že jejich nový rok nezačal zrovna nejlépe. Sedmiletá dcera Lola špatně doskočila a výsledkem byly berle a noha v sádře. Zatímco mnoho ostatních rodičů by v takové situaci možná dalo přednost tomu trávit co nejvíce času v bezpečí domova, rodina Křížkových na něco takového ani nepomyslela.

Jakmile se ochladilo natolik, že zamrzla voda v místním rybníku, vydala se celá rodinka na led. Prostřednictvím videa, které Lucie publikovala na svém instagramovém profilu, se její fanoušci mohli cítit, jako kdyby tam byli s nimi.

Boby na ledu

Lucie se synem Davidem nazuli brusle, Lola s berlemi dohopsala na okraj rybníka a nasedla na boby. Maminka a tatínek se pak střídali v tom, kdo ji bude po zamrzlém rybníce vozit.

Z videa je na první pohled patrné, že dcerka si to náramně užívala. Ostatně celá rodina se zimními radovánkami bavila až do setmění. Moderátorka svůj příspěvek komentovala jen velmi stručně: „Je potřeba si to užít. V dnešní době už vzácnost. A byla to paráda. Až do tmy.“

Pokud jde o komentáře Luciiných fanoušků, většina s ní souhlasila, ale našli se i tací, kteří zábavu na ledě považovali za poněkud riskantní. Domnívali se, že tloušťka ledu nemohla být dostatečně velká. Mrazivé dny ještě nekončí, a tak je možné, že sportovní rodinku na ledě brzy uvidíme znovu. Lola už bude bez sádry, a tak bude moci vyměnit boby za brusle.

Zdroj: Instagram/lucie_krizkova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu