Sára (22): Přistiženi při činu! Naše babička se nikdy s ničím nepárala, přítel k nám na návštěvu už ale nechce chodit

Bydlím se svou sedmdesátiletou babičkou, protože na vlastní bydlení nemám peníze a u rodičů jsem po maturitě zůstávat nechtěla. Příliš mě hlídali, to babička je jiná. Je s ní sranda, zároveň jí mohu teď pomáhat a není alespoň sama. Moje babička je sice skvělá, ale také docela od rány. S ničím se nepáře, a když mi chce něco říct, nezdráhá se vejít mi do pokoje, i když tam mám pánskou návštěvu.

Přijď večer k nám

Už dva roky mám přítele, se kterým se vídám pravidelně. On bydlí s dalšími třemi kluky, takže u nich soukromí nemáme nikdy. Když si chceme užít chvilku jen ve dvou, chodí k nám. Babička má ale jedno pravidlo – když večer přijdeš, zase večer odejdi! Spát u nás tak přítel nemůže, jinak ale máme u mě v pokoji dostatek soukromí i na sex. Babička není naivní a moc dobře ví, že spolu už dávno spíme, do pokoje mi nechodí. Jen když nejsem doma a chce zalévat své oblíbené kytičky. No a taky, když mi potřebuje něco nutně sdělit.

Návštěvu vždy řádně ohlásím

Když má přítel přijít, babičce to nahlásím, takže vždycky ví, že návštěvu mám. Nikdy se nám nestalo, že by nás rušila, že bychom se museli bát, že do pokoje přijde. Nedávno přišel přítel zase, koukali jsme se na film a začali se mazlit. Samozřejmě, že se schylovalo k milování, vysvlékli jsme se a začali s předehrou.

Já jsem si pak na přítele sedla a začali jsme se už milovat. Vždycky jsme potichu, abychom nevzbuzovali pozornost nebo babičku nerušili. Byli jsme zrovna v tom nejlepším, když se otevřely dveře, vešla babička a bezprostředně mi oznámila, že toho Čestmíra Mázla asi opravdu zavřou!

Babi, to nemyslíš vážně!

Ihned jsem se svalila na postel, lehla si na záda a přikryla nás. Babička tam stála a koukala na nás. Prohlásila, že bychom se mohli obléknout, protože je v pokoji starší dáma, což nás docela pobavilo. „Babi, to snad nemyslíš vážně!“, odvětila jsem. No ale co se dalo dělat, babička byla tak rozzuřená z vývoje svého oblíbeného seriálu, že mi to prostě musela dojít říct. Prej abychom se nezbláznili, řekla – a zase odešla.

Bylo po sexu, atmosféře, a navíc se můj přítel začal cítit hrozně trapně. Mě to spíše pobavilo, znám svou babičku, ona prostě taková je. No, co naplat, přítel už k nám na návštěvu odmítá chodit!

Tento článek vychází z příběhu zaslaného naší čtenářkou. Přestože redakce zná pravé jméno čtenářky, z důvodu ochrany soukromí byla všechna v článku uvedená jména pozměněna. Použité fotografie jsou pouze ilustrační.

Autor: Michaela Richterová
if (show_sssp) { document.querySelector(".fb-comments").remove(); }
zavřít reklamu