Sabina (29): Na své poprvé jsem čekala dlouho a dopadlo to katastrofálně, tohle by asi ani v televizi nevymysleli

Nechtěla jsem nic uspěchat a s prvním sexem jsem čekala až do sedmnácti. I když to není úplně pozdě, všechny moje kamarádky to samozřejmě měly už dávno za sebou. S přítelem jsem chodila od patnácti, znali jsme se skutečně dobře, pro oba to ale mělo být poprvé – a jak už to tak bývá, pokazilo se, co mohlo. Dodnes na to vzpomínám s úsměvem, tenkrát jsem se ale moc nesmála.

Pojedeme na chalupu

Problémy začaly, už když jsme plánovali, kde to provedeme. Domluvili jsme se, že bychom už chtěli začít se sexuálním životem, ale nebyl na to prostor. Já jsem měla pořád někoho doma a Igor bydlel s mámou jen v jednopokojovém bytě, což taky nepřipadalo v úvahu. Naštěstí měla moje babička malou chalupu kousek za městem, od které mi půjčila klíče, abychom tam zajeli jako něco udělat.

Když babiččina sousedka zpozorovala, že se na chalupě něco děje, okamžitě přišla na obhlídku, takže jsme se jí museli asi hodinu věnovat. Začala jsem na Igorovi pozorovat, že je nervózní, to ale byl jen začátek toho utrpení.

Prasklý kondom a podprsenka na lustru

Antikoncepci jsem nebrala, proto jsme měli připravený kondom. Jenže ani jeden z nás jej nikdy před tím nenavlékal, takže jsme to všechno dělali nějak obráceně. Chvílí jsme se líbali a pak jsem začala příteli navlékat kondom. Jenže se mi klepaly ruce, za chvíli ani nebylo na co kondom navlékat, protože mi to trvalo a Igor přestal být vzrušený. Chtěla jsem ho nažhavit a požádala ho, aby mi sundal podprsenku. Se zapínáním bojoval, asi po pěti minutách podprsenku zdárně udolal a podařilo se mu ji hodit na babiččin lustr. Atmosféra byla opět v háji.

Martyrium pokračovalo, kondom ještě ani nebyl nasazený a mě se ho podařilo prasknout, protože jsem měla ostré nehty. No a do dalších akcí už jsme se ani nepouštěli, ztratili jsme na sex chuť, byli jsme unavení a ukonaní jen tím, jak moc jsme se snažili. Sundali jsme podprsenku z lustru a domů jsme odjeli zase jako panna a panic.

Nakonec jsme o to přišli o týden později u kamaráda na oslavě. Opili jsme se rybízovým vínem a dělali to v ložnici jeho rodičů. Ani si moc nepamatuji, jaké to bylo, ale konečně jsem nebyla jediná panna ve třídě.

Tento článek vychází z příběhu zaslaného naší čtenářkou. Přestože redakce zná pravé jméno čtenářky, z důvodu ochrany soukromí byla všechna v článku uvedená jména pozměněna. Použité fotografie jsou pouze ilustrační.

Autor: Michaela Richterová
ZAVŘÍT