Růžová, nebo modrá? Moderátorka Eva Perkausová prozradila pohlaví miminka, které nosí pod srdcem

Rok 2022 bude zcela jistě jedním z těch, na které moderátorka Eva Perkausová nikdy nezapomene. Na začátku roku řekla ano svému dlouholetému příteli Ivanu Heckovi a v červnu oznámila, že čekají přírůstek do rodiny. Nyní je moderátorka v šestém měsíci těhotenství a svým fanouškům oblíbenou „balónkovou metodou“ odhalila pohlaví miminka, které nosí pod srdcem.

Utajená svatba i těhotenství

I když je Eva na svém instagramovém profilu poměrně aktivní, informacemi ze svého soukromí šetří, případně je zveřejňuje s určitým zpožděním. Podařilo se jí tímto způsobem utajit svatbu, která proběhla v lednu během exotické dovolené na Mauriciu, a rovněž těhotenství se jí podařilo úspěšně skrývat až do pátého měsíce. Proto možná některé fanoušky mile překvapilo, že pohlaví miminka se s manželem rozhodli odtajnit už před jeho narozením, a to dokonce v přímém přenosu v televizním pořadu Showtime, který moderátorku v minulosti proslavil.

Moment překvapení

K odhalení pohlaví miminka nastávající rodiče zvolili populární metodu balónku s barevnými konfetami. Balónek ve specializovaném obchodě naplní buď modrými, nebo růžovými konfetami, na základě informací od lékaře, které jim nastávající rodiče předají v zalepené obálce. Pak už stačí balónek jen propíchnout a tajemství je odhaleno. Na Evu s manželem se po propíchnutí balónku vysypaly konfety modré barvy, manželé se tak mohou těšit na chlapečka. Na obou nastávajících rodičích bylo patrné štěstí i dojetí, svého prvního potomka se již nemohou dočkat.

Evin manžel Ivan podniká ve stavebnictví a s moderátorkou se seznámil na jedné sportovní akci. Původně pochází z Ukrajiny, ale už více než dvacet let žije v Čechách. Vzhledem k tomu, že těhotenství probíhá bez jakýchkoli problémů, budoucí maminka stále pokračuje v moderování hlavní zpravodajské relace na CNN Prima News.

Zdroj: Instagram/evaperkausova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu