Rovnátka pro děti jaká zvolit?

Byla vašemu dítěti doporučena léčby vad chrupu za pomoci rovnátek? Na níže uvedených řádcích se dozvíte, na jaké výhody se můžete těšit, pokud se rozhodnete pro neviditelná rovnátka značky Invisalign zhotovená na míru.

Tento typ rovnátek je vhodný k léčbě všech nedokonalostí chrupu bez rozdílu věku pacienta. V ordinacích společnosti Svět rovnátek s.r.o., jež používá k léčbě vad chrupu právě rovnátka neviditelná rovnátka Invisalign, tak často najdete pacienty z řad dětí a dospívajících. Jaké jsou největší nevýhody těchto rovnátek? Pacienti si chválí zejména:- Šetrnou aplikaci. Rovnátka jsou zhotovena na míru, proto maximálně respektují chrup pacienta.- Žádné omezování se v jídelníčku.- Minimální nároky na údržbu rovnátek.- Úsměv pacienta není po dobu léčby hyzděn dráty.- Kratší doba léčby a lepší výsledky v porovnání s ostatními typy rovnátek.- Možnost rovnátka opakovaně sundávat a nasazovat, tj. menší omezení ve sportovních aktivitách.- V případě podstoupení léčby u společnosti Svět rovnátek s.r.o. možnost rozložení nákladů na léčbu do několika splátek.

Nic neriskujete – úvodní konzultace je zdarma

Jestliže nyní stojíte před rozhodnutím, za pomoci jaký typ rovnátek využijete pro léčbu nedokonalostí chrupu vašeho potomka, domluvte si ještě dnes nezávaznou a bezplatnou konzultaci u společnosti Svět rovnátek s.r.o. prostřednictvím formuláře umístěného na stránce: https://www.svetrovnatek.cz/. Na konzultaci vám lékař:- zhotoví rychlý sken zubů,- vytvoří 3D vizualizaci zubu, která vám ukáže, jak váš úsměv bude vypadat na konci léčby,- navrhne různé možnosti léčby,- sestaví cenovou kalkulaci léčby, přičemž investice do rovnátek si lze rozložit do několika splátek.

Je pak pouze na vás, jestli se rozhodnete léčbu podstoupit či nikoliv.

Autor: redakce SpokojeneZeny.cz
zavřít reklamu