Richard Krajčo po delší době ukázal bratra. Také máte pocit, že vidíte dvojmo?

Zpěvák a skladatel Richard Krajčo se rozhodl zpříjemnit si podzimní dny krátkou dovolenou v teplých krajích. Společně s manželkou Karin a dětmi vyrazili do jejich oblíbené Dubaje. Jak hudebník vtipně podotkl na svém instagramovém profilu, podařilo se mu tentokrát „vyvézt“ i mladšího bratra Radka. Při pohledu na jejich společné fotografie mnozí fanoušci poznamenávali, že bratr vypadá spíš jako dvojník a že často není vůbec snadné poznat, kdo je kdo.

Jako vejce vejci

To, že má známý hudebník mladšího bratra, není žádné tajemství. Radek se na rozdíl od Richarda neživí uměním, ale rukama, je totiž velmi manuálně zručný. Společnými snímky s bratrem se Richard nechlubí příliš často, ale dá se říci, že kdykoli nějaký z nich zveřejní, řada fanoušků poukazuje na to, že bratři jsou si velmi podobní a působí spíše jako dvojčata. S přibývajícími roky je jejich vzájemná podoba navíc stále výraznější. Jejich nejnovější společná fotka z hotelové terasy je toho jen dalším důkazem.

Splní přání fanoušků?

Snímek hudebník doplnil i nečekaným a humorným komentářem: „Tak ještě jedno společné rodinné rozjímání. Dali jsme si datle a kávu a naplánovali, co budeme dělat zítra. A víte co? Jako správní chlapi půjdeme nakupovat.“ Volbu typicky ženské aktivity, kterou navíc mnoho mužů nemá příliš v lásce, řada fanoušků nečekala, jen pouhá představa nakupujícího Richarda s Radkem je tak velmi pobavila.

Nicméně zároveň je z komentářů zřejmé, že fanoušci by více než nakupování ocenili, kdyby bratři vyrazili na pláž a pořídili nějaký společný snímek v plavkách. Uvidíme, jestli se dočkají. Mimochodem Dubaj je pro Richarda opravdu srdcovou záležitostí. S Karin tu byli společně i minulý měsíc a rozhodně zde v těchto dnech nejsou naposledy. Po pracovně vytíženém létě se zpěvák svěřil, že část podzimu a zimy by rád strávil právě v Dubaji.

Zdroj: Instagram/richard_a_karin

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu