Richard Krajčo a dosavadní vrchol jeho taneční kariéry

Když zpěvák a skladatel Richard Krajčo vypadl na začátku listopadu ve čtvrtém kole taneční show StarDance…když hvězdy tančí, bylo to pro mnohé velké překvapení, neboť byl považován za jednoho z hlavních favoritů celé soutěže. Již tehdy ve své závěrečné řeči hudebník fanouškům slíbil, že s tancem rozhodně nekončí. A co slíbil, to také dodržel.

Koncert ve stínu tragédie

Adventní období je každoročně plné nejrůznějších vánočních koncertů. Jednou z velmi očekávaných akcí loňského roku měl být 21. prosince nevšední koncert nazvaný Vánoce v O2 areně.

Bohužel vlivem tragických událostí, ke kterým došlo odpoledne téhož dne na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy, měla akce mnohem ponuřejší atmosféru, než všichni původně očekávali.

Koncert byl unikátní svým nezvyklým aranžmá, kdy zpěvačky a zpěváci zpívali své písně za doprovodu filharmonie a dětského sboru. Jedním z vystupujících byl i Richard Krajčo, který si pro diváky připravil nejen hudební, ale také taneční překvapení.

Jako z pohádky

Se svou taneční partnerkou Dominikou Roškovou totiž přímo na pódiu zatančil úžasný valčík na emotivní píseň Cesta, jejímž je autorem. Před několika dny pak hudebník na svém instagramovém profilu publikoval video a několik fotografií z tohoto jedinečného okamžiku.

Všichni fanoušci ve svých komentářích pěli na vystoupení jen samou chválu. Ti, kteří byli na koncertě osobně, pak dodávali, že naživo to byla ještě mnohem úchvatnější a kouzelnější podívaná. Richard Krajčo byl v černém fraku velmi elegantní a Dominika Rošková vypadala v rafinovaných bílých šatech jako anděl.

Uvidíme, jestli se tanec stane i součástí Richardových koncertů se skupinou Kryštof. Zatímco Vánoce strávil zpěvák s rodinou v Praze, hned po svátcích zamířili všichni do svého druhého domova v Dubaji, kde oslavili i příchod nového roku.

Zdroj: Instagram/richard_a_karin

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu