Řešení pro těžké časy, které každý měsíc preferují tisíce Čechů!

Určitě jste také měli pocit, že ceny stoupají a vaše příjmy z měsíce na měsíc nestačí. Nejste v tom sami! S rostoucí inflací vzrostly ceny potravin a účtů za energie. Co se dá ale v tomto těžkém období dělat?

V současné situaci roste potřeba záchranné sítě pro případ naléhavých a nepředvídaných výdajů. Bez ohledu na tuto situaci je pro každého z nás důležité pečovat o své blízké a dodávat jim pocit jistoty.

Co děláte, když nutně potřebujete peníze?

V těchto situacích je velmi nápomocné mít rezervu Ale se všemi změnami v poslední době bylo spoření pro mnohé z nás obtížné.

Pro urgentní výdaje, které není možné odkládat, má Movinero, nebankovní finanční společnost regulovaná Českou národní bankou, řešení: rychlou online půjčku formou úvěrového rámce, kterou získáte do 15 minut od schválení.

Movinero bylo a je u Čechů rychlým řešením finančních krizí. Poskytli jsme více než 100 000 online půjček a neustále provádíme studie, abychom se ujistili, že naši zákazníci jsou spokojeni!

Náš tým konzultantů si udělá čas na to, aby mluvil s každým klientem individuálně a naslouchal jeho potřebám. Před poskytnutím každé půjčky se ujistíme, že klient velmi dobře rozumí podmínkám půjčky, nákladům této půjčky a způsobu splácení.

Pokaždé připomínáme, že tento typ půjčky je velmi efektivní, pokud slouží pouze k překonání krátkodobých finančních potíží. Prostřednictvím těchto věcí chceme rozvíjet vztah založený na transparentnosti a důvěře s našimi zákazníky.

Půjčujeme zodpovědně, proto částky, které dáváme k dispozici, upravujeme v závislosti na vývoji příjmů a závazků našich klientů. 

Finanční produkt, který Movinero nabízí, je úvěrový rámec do 30 000 Kč s fixním úrokem, ze kterého můžete vybírat kdykoliv potřebujete, jak často potřebujete. Platíte pouze úroky z částky, kterou využijete, a můžete předčasně splatit bez dalších nákladů. Máte tak plnou kontrolu nad svou půjčkou a vyhnete se nadměrnému zadlužení.

Jaké výhody nabízí Movinero?

  • 0% úrok na prvních 30 dní a částky do 30 000 Kč. Nabídka platí pro nové zákazníky;
  • Platíte pouze úroky z použité částky;
  • Můžete platit předčasně bez poplatků nebo jiných sankcí;
  • Splacená částka je po odečtení úroku k dispozici pro opětovný výběr;
  • Můžete platit měsíční minimální splátku z použité částky + naběhlý úrok;
  • Pokud peníze nevyberete, nic vás to nestojí.

Movinero“ patří společnosti VIVA Credit s.r.o. která je nebankovní finanční instituce vedená u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou C 244268.

Reprezentativní příklad

U půjčky v hodnotě 5 000 Kč je roční procentní sazba nákladů (RPSN) 4 715,96 %, smluvní úrok je 18 003,69 Kč a celková částka k úhradě je 23 003,69 Kč.

RPSN a celková částka k úhradě půjčky v tomto příkladu byla vypočítána za předpokladu, že schválená částka byla v době poskytnutí plně čerpaná a celková úhrada je provedena ve 12 měsíčních splátkách ve výši 1 916,97 Kč.

Autor: redakce SpokojeneZeny.cz
zavřít reklamu