První rande? Kráčejte sebevědomě a ve správném oblečení

Blíží se vaše první rande naslepo? Určitě chcete zapůsobit co nejlépe a udělat skvělý první dojem. Jaké oblečení zvolit a kterému se vyhnout?

Úplně první rande je pro většinu žen dnem, který si zapamatují navždy. Jaké oblečení zvolit, abyste se cítily sebevědomě a pohodlně? Mělo by především odpovídat místu, kde plánujete strávit společný čas. Zároveň byste ho měly přizpůsobit i aktivitě, kterou jste se rozhodli vykonávat.

Pohodlná obuv je základem každého outfitu. Díky Deichmann slevový kód najdete tenisky na letní procházky, ale také obuv do chladnějšího počasí. 

cottonbro studio , pexels
cottonbro studio , pexels

Potulky městem

Rande ve městě patří asi k nejoblíbenějším. Máte velké možnosti výběru a svůj program dokážete rychle přizpůsobit. Můžete jít do restaurace, kavárny nebo jenom společně kráčet ulicemi města.

Měly byste se cítit především příjemně. Dobrou volbou jsou pohodlné džíny, kalhoty nebo sukně a oblíbené triko. V případě chladného počasí si s sebou vezměte i svetr nebo lehký kabát. 

Nezapomeňte na kabelku a ostatní doplňky. Budete působit sofistikovaněji a chic. 

Nenašly jste v šatníku dokonalé oblečení pro městské rande? Využijte Modivo slevový kód a prohlédněte si bezkonkurenční nabídku. Jsme si jistí, že tam najdete to, co právě hledáte.

Budgeron Bach , Pexels
Budgeron Bach , Pexels

Procházka v přírodě

Domluvili jste se na prvním setkání v přírodě? Už byste měly začít přemýšlet nad sportovním outfitem. 

Klidně zvolte legíny nebo vsaďte na kvalitní set tepláků a mikiny. Doplňte pohodlnou, no pevnou obuv do nerovného terénu.

Kabelku nechejte doma vyměňte ji za sportovní ledvinku. A dokonalý look do přírody máte vymyšlený.

Yan Krukov , Pexels.
Yan Krukov , Pexels.

Sportovní aktivita 

Našli jste společnou zálibu v hraní bowlingu nebo jiné hravé aktivitě? Skvělé, využijte to a dohodněte si první rande v bowlingovém centru, únikové místnosti či v nekonečných chodbách laser game. 

V uvolněné atmosféře bude poznávaní možná o něco příjemnější. Hlavně v pohodlném a stylovém outfitu.

Pavel Danilyuk , Pexels
Pavel Danilyuk , Pexels

Nejenom na prvním rande je důležité zůstat sama sebou – v oblékání i v chování. Nenechejte nic na náhodu a oblečte si to, co máte na sobě nejraději. Určitě to ocení i vaše okolí.

Autor: redakce SpokojeneZeny.cz
zavřít reklamu