Přejete si delší a zdravější řasy? Žádný problém

Všechny chceme dlouhé, zatočené a přirozeně tmavé řasy. Ale bohužel, jen málokterá má to štěstí, že se s dokonalými řasami už narodí. Naštěstí existuje řasenka, která dokáže řasy zabarvit, natočit a prodloužit. Také umělé prodloužení může být jakousi alternativou, ale věděli jste, že jsou i přírodní způsoby, kterými docílíte svých vysněných řas?

Olivový olej

Olivový olej není užitečný jen v kuchyni, je dobrý jak na pokožku, tak na vlasy. Ovšem věděly jste, že se používá i na řasy? Olivový olej obsahuje velké množství mastných kyselin, které řasy hydratují a zjemňují. Takto vyživené řasy postupně získávají na délce a síle. Aplikace je nejlepší pomocí čistého kartáčku na řasy.

Vitamín E

Vitamín E je také užitečný pro mnoho účelů, je vynikající pro pokožku, vlasy, a dokonce i řasy. Vytvořte si domácí sérum na řasy – smíchejte vitamín E s ricinovým a kokosovým olejem. Tato kombinace udrží vaše řasy silné a zdravé.

Sérum na řasy

Sice se jedná se o dražší variantu, než jsou oleje, které můžete mít doma, ale vzhledem k dnešní nabídce na trh jsou séra na řasy skutečně účinná. Volte to sérum, které je vyrobeno z rostlinných peptidů a biotinu – tyto látky podporují růst a udrží vaše řasy silné a zdravé.

Čtěte také: Lia Kees – Restart.

Kokosový olej

Kokosový olej je olej mnoha tváří – a pro hydrataci řas je naprosto vynikající. Řasy jím jemně potřete a nechte působit. Už za malou chvilku od aplikace uvidíte, jak jsou řasy hebké. Správná hydratace pomáhá jejich růstu.

Ricinový olej

Když si přečtete obsah nějakého kosmetického séra na řasy, zjistíte, že ricinový olej je použit téměř v každém z nich. Pro podporu růstu řas vyhledávejte stoprocentní ricinový olej.

Už jste vyzkoušely sílu některého z olejů? Nebo dáváte přednost doporučeným sérům?

Autor: Michaela Richterová
ZAVŘÍT