Před týdnem měla Lucie Benešová velký důvod k radosti, nyní bohužel truchlí. Co se stalo?

Herečka Lucie Benešová se svými fanoušky na instagramovém profilu obvykle sdílí především radostné a humorné zážitky či události ze svého života. Před několika dny se například podělila o fotografie z oslavy prvních narozenin své vnučky Melanie. Nyní ale radost a štěstí bohužel vystřídal smutek. Po patnácti letech totiž rodinu navždy opustila jejich milovaná psí kamarádka jménem Póťa.

Láska na první pohled

O Lucii Benešové je známo, že je velkou milovnicí zvířat. Právoplatnými členy její rodiny tak již mnoho let jsou i různí psi a kočky. Fenka Póťa neboli Potámie měla velmi zajímavý životní příběh, o který se teď herečka se svými příznivci podělila. Původně totiž nebyla pejskem českým, ale řeckým.

V bídném stavu ji rodina Lucie našla před patnácti lety během dovolené na řeckém ostrově Thassos. Veselou fenku si všichni oblíbili, a tak jim bylo líto nechat ji zde samotnou napospas osudu. Rozhodli se proto, že si ji přivezou s sebou do České republiky. Jak se rozhodli, tak také učinili. Póťa se stala skvělou parťačkou všech a strávili s ní nádherné roky, za které herečka fence „tam nahoru“ poděkovala.

Podpora od fanoušků

Svá slova pak doplnila sérií fotografií, které ukazovaly šťastné okamžiky, které všichni společně prožili. Poslední snímek pak zachycoval Lucii u hrobečku, který pro Póťu vytvořili. V náručí tam herečka držela dalšího psího člena rodiny brabantíka jménem Otík.

Není divu, že u příspěvku se hned objevilo mnoho soustrastných komentářů od Luciiných fanoušků i kolegů, přičemž někteří z fanoušků se podělili i o své smutné příběhy, které souvisely s odchodem zvířecích kamarádů.

Mimochodem Póťa nebyla jediným čtyřnohým mazlíčkem, který se do Luciiny rodiny dostal zvláštním způsobem. V minulosti si herečka vzala z útulku voříška jménem Bárníček. Doma má pak ještě dvě kočky – Emičku a Charlinku.

Zdroj: Instagram/lucibenesova_official

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu