Před rokem dala Vendula Pizingerová manželovi k narozeninám ten nejkrásnější dárek, syna Pepíčka

Datum třináctého října získalo vloni pro Vendulu Pizingerovou další význam. Do té doby to byl den, kdy slavila s manželem Josefem jeho narozeniny, vloni ale ve stejný den navíc porodila jejich syna Pepíčka. Letošní dvojitou oslavu tak Vendula na svém Instagramu vtipně vyjádřila tvarem 1:34. Zatímco synek sfoukl na svém narozeninovém dortu první svíčku, tatínkovi bylo o třicet tři let více.

Jaký otec, takový syn?

V den jejich narozenin na svém instagramovém profilu Vendula zveřejnila také sérii několika fotografií, které synka a tatínka společně zachycují. První snímek dokonce pochází přímo z porodního sálu. Byl pořízen jen několik okamžiků poté, co Josef svého syna poprvé uviděl. Ostatní fotky zachycují Pepíčka v tatínkově náručí, jak společně spí, poslední fotografie je jakýmsi porovnáním toho, jak oba krátce po narození vypadali. V komentáři si Vendula s humorem posteskla, že „bohužel“ loňský dárek nemá letos čím překonat.

Zároveň je z jejích slov patrné, jak moc je nyní šťastná a že si po boku dvou ze tří pravděpodobně nejdůležitějších mužů svého současného života užívá každičký okamžik. Třetím mužem Vendulina života je samozřejmě starší syn Jakub, který letos oslavil šestnácté narozeniny. Otcem Jakuba byl Vendulin první manžel, hudební skladatel Karel Svoboda.

Život dostal nový rozměr

Když Vendula Pizingerová své těhotenství vloni na prvního máje oznámila, bylo to pro většinu lidí velké překvapení. Na jednu stranu prezidentce nadace Kapka naděje miminko po jejích nelehkých životních zkušenostech většina lidí přála, na druhou stranu se ale našlo i několik lidí, kteří se mírně pozastavovali nad pokročilejším věkem budoucí maminky. Naštěstí ale celé těhotenství i porod proběhly bez problémů a manželům se narodil zdravý synek, který jim dělá jen samou radost. Vendula navíc často manžela chválí, že je jako táta naprosto úžasný. S hlídáním jim pomáhá i Josefova maminka Simona, která je Vendulinou velkou kamarádkou, díky ní se vlastně s Josefem před lety seznámili.    

Zdroj: Instagram/vendulapizingerova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu