Papírové labutě plné lásky. Lucie Křížková ukázala vánoční dárek, který manžel ve vězení vyrobil svým dětem

Letošní vánoční svátky stráví rodina Lucie Křížkové poprvé bez manžela a tatínka Davida, který je bohužel ve vězení, kam za tunelování Metropolitního spořitelního družstva nastoupil letos v létě. Není pochyb o tom, že to budou pro všechny ty nejtěžší Vánoce, které zatím prožili. Lucie teď na svém instagramovém profilu zveřejnila velmi dojemný a osobní příspěvek, který je toho jen důkazem.

Nejkrásnější dárek

Stačí si přečíst komentář, který moderátorka k příspěvku napsala: „Dnes jsem byla za Davidem. Není jisté, zda nám vyjde další návštěva ještě do Vánoc, tak mi raději už teď předal dárky pro děti. Vím, že žádný jiný dárek, který letos Davídek s Lolou dostanou, v sobě neskrývá tolik hodin práce, tolik myšlenek a tolik lásky.“  Jaké dárky manžel dětem ve vězení vytvořil, pak mohou fanoušci vidět na fotografii. Lucii na ní v každé ruce spočívá nádherná papírová labuť. Jedna je bílá, pravděpodobně pro Lolu, která v lednu oslaví páté narozeniny, a druhá je černá pro Davida, kterému bude v květnu příštího roku deset. Je jisté, že celá rodina si přeje, aby tyto Vánoce byly první a poslední, které budou muset strávit odděleně. Všichni totiž doufají v možnost podmíněného propuštění.

Obrovská vlna podpory

Na první pohled je vidět, že se jedná o poměrně složitou origami skládanku, která dala manželovi zcela jistě hodně práce. Největší motivací pro její vytvoření byla pravděpodobně především obrovská touha moci svým dětem i v této nelehké situaci dát nějaký osobní dárek. Dojemný příspěvek Lucie komentovala řada jejích fanoušků, kteří vyjadřovali celé rodině podporu a často se svěřovali s tím, že jim jen představa toho, co musejí všichni čtyři teď prožívat, láme srdce. Se slovy obdivu a podpory příspěvek komentovalo i mnoho známých osobností, například Luciina kolegyně z pořadu Sama doma Barbora Černošková, herečky Marie Doležalová a Mahulena Bočanová, zpěvačka Marta Jandová či modelka Jitka Boho a moderátorka Iveta Vítová. Co složil manžel pro ni, Lucie neprozradila.

Zdroj: Instagram/lucie_krizkova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu