Očekávaná kniha naší jediné Miss World právě vychází! Taťána Gregor Brzobohatá prozradila, kde a jak ji můžete získat.

Již několik měsíců se Taťána Gregor Brzobohatá svým příznivcům na sociálních sítích svěřovala s tím, jak pokračuje práce na její první knize. Modelka a zakladatelka nadace Krása pomoci se totiž rozhodla, že volný čas, který se jí v souvislosti s pandemií koronaviru a lockdownem naskytl, využije právě k tomu, že napíše knihu. Sen se stal skutečností a Taťána právě oznámila, že kniha je hotová. Nedočkaví fanoušci si ji tak mohou už teď zakoupit!

Originální název i poselství knihy

Kniha by měla být jakousi Taťáninou osobní rekapitulací a zamyšlením se nad jejím životem. Zároveň ale modelka vyjádřila již dříve přání, že by byla ráda, kdyby se její příběh a kniha staly rovněž motivací a inspirací pro dnešní mladé dívky. Inspirací k tomu, aby se nebály, aby vyzkoušely různé věci, aby si věřily. Udělat první krok je totiž často v životě ten nejtěžší krok, bez ohledu na to, čeho se onen první krok týká.

Taťána pro svou knihu zvolila rovněž velmi nevšední název Pokračování příště – Vážně nevážná kniha o všehochuti života. V komentáři k příspěvku se svěřila s tím, že je z dokončení knihy trochu dojatá. Přeci jen psaní věnovala několik dlouhých měsíců. V kombinaci s tím, že letos uběhne patnáct let od jejího vítězství v soutěži Miss World, jí kniha jednak pomohla k zamyšlení se nad svým dosavadním životem, ale zároveň ji dodala i novou energii do budoucna. V komentáři Taťána rovněž prozradila, že v souvislosti s knihou chystá pro své obdivovatele ještě několik dalších překvapení.

Krása pomoci potřebným

Jediným, kdo zatím knihu četl, je Taťánin manžel hudebník Ondřej Gregor Brzobohatý, se kterým mnoho věcí konzultovala. Kromě psaní knihy se modelka v uplynulých měsících rovněž intenzivně věnovala práci pro svou nadaci Krása pomoci. Tu založila již v roce 2008 a od té doby se nadace soustředí především na péči o seniory. V souvislosti s lockdownem a dalšími restrikcemi totiž velmi vzrostl počet seniorů, kteří jsou osamělí a potřebují psychickou i praktickou pomoc a podporu.

Zdroj: Instagram/tatianagbrzobohata

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu