O Geňovi a jeho nové přítelkyni jsme už psali. Jak žije jeho manželka Linda Finková?

Richard Genzer září štěstím po boku nové přítelkyně, přestože oficiálně jsou stále ještě manželé s Lindou Finkovou (51). Přímočará zpěvačka, herečka a textařka se upřímnosti nebojí, a v tomto duchu vychovává i své dvě děti, se kterými je schopna bavit se téměř úplně o všem. Včetně sexu.

Oficiální manželství, společné děti a nový projekt

Linda Finková má s Richardem Genzerem dvacetiletou dceru Viktorii a jedenáctiletého syna Matyáše. Nyní se spolu s dalšími celebritami zapojila do projektu „Neboj se říct“, který má pomáhat šikanovaným dětem. Projekt se rozeběhl před prázdninami a povzbuzuje děti a mladé lidi, aby se nebáli mluvit o svých starostech a potížích.

Anketa: Slyšeli jste už o projektu "Neboj se říci"?
Celkem hlasů: 275

Sama Linda nikdy problém se svěřováním neměla. Už jako dívka chodila za rodičemi i s takovými trápeními, které se týkaly sexu nebo intimního života. Herečka k tomu dodává: „Je to hodně o mentalitě a o výchově. Já jsem taková přímočará, ale věřím, že kdyby moje problémy měly křehčí dětské dušičky, klidně by si mohly i něco udělat.“

A stejný přístup se snaží předat i svým dětem, které povzbuzuje k tomu, aby se za ní nebály přijít s čímkoli. Někdy má tento styl výchovy i svá úskalí, děti berou mámu spíš jako kamarádku než jako autoritu, ale Linda si stejně myslí, že dělá správnou věc a že z dětí vyrostou slušní lidé.

Děti i staronový přítel

Linda a Richard se pravděpodobně nikdy nerozvedou, těžko říci proč. Přitom i Linda už dlouho žije se svým přítelem, který je navíc také ženatý. Taková zapeklitá rodinná situace může na děti působit zmatečně, zdá se ale, že to zvládají bez problémů. Bezprostřednost asi zdědily po mamince a stále se na něco ptají. Lindy upřímný styl výchovy funguje na jedničku, a to je především důležité!

My přejeme Lindě, ať se jí v osobním životě i nadále dobře daří, a hlavně držíme palce projektu, který může pomoci mnoha citlivým dětem!

 

Autor: Michaela Richterová
ZAVŘÍT