Nela (41): Omylem jsem vtrhla tchánovi do koupelny a přistihla ho ve velmi choulostivé situaci

Každým rokem trávíme v létě týden na chalupě u tchána a tchýně. Už jsem si tuto rodinnou slezinu oblíbila, jen doufám, že se bude konat i letos v létě. Po incidentu, který jsem zažila s tchánem minule totiž nevím, zda ještě dostaneme pozvání.

Kousek soukromí hledal každý

Tchána s tchýní vídáme málo, bydlí totiž v Německu, ale tady v Čechách vlastní chalupu, na kterou nás pravidelně zvou. Scházíme se tam v širokém kruhu rodinném, asi si dokážete představit, že v počtu patnácti až dvaceti lidí je velmi těžké najít si chvilku pro sebe. Já osobně mám problém s vyprazdňováním, když jsem mimo domov. Vždy se snažím vstávat dříve než všichni ostatní. Nesnesla bych tu představu, že musím na velkou a všude okolo pobíhají příbuzní.

Manžel se mohl potrhat smíchy

To ráno jsem si přivstala, tak jako vždycky – no, ale nebyla jsem sama. Svou chvilku pro sebe hledal i můj tchán. Vůbec mě nenapadlo v pět ráno klepat, a tak jsme vtrhla do koupelny jakoby nic, taky nevím, proč se tchán nezamknul, asi zapomněl. Nicméně, já už to měla na krajíčku a tchán právě v koupelně masturboval, u čehož se nechal přistihnout. Když jsem ho uviděla, zarazila jsem se a asi půl minuty jsem stála ve dveřích, načež jsem byla požádána, abych laskavě zavřela. Běžela jsem do pokoje, kde jsem spala s manželem a vybuchla jsem smíchy, no smál se i můj muž, kterému jsem to musela prostě povědět.

Neumíš klepat?

Tchána jsem namíchla, ale před ostatními jsme se snažili dělat, jako by se nic nestalo. To však šlo těžko mému muži, na kterém pak tchán okamžitě poznal, že všechno ví. A tak jsem si to slízla hned dvakrát. Tchán mi vynadal, že neumím klepat, no, a kromě toho mi vyčetl, že jsem všechno pověděla jeho synovi, což vlastně chápu. Já jsem se ale nenechala a pustila se do něj, proč se nezamyká, když si jde užívat v baráku plném lidí. A ještě rodiny!

Ještěže bydlíme od sebe tak daleko, protože můj tchán je hodně vznětlivý – a od té doby cítím značné napětí mezi námi. Kdoví, jak to dopadne s letošním rodinným setkáním. Jestli nějaké bude.

Tento článek vychází z příběhu zaslaného naší čtenářkou. Přestože redakce zná pravé jméno čtenářky, z důvodu ochrany soukromí byla všechna v článku uvedená jména pozměněna. Použité fotografie jsou pouze ilustrační.

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu