Nejlepší auto pro ženy? No přece to, která vás v každém ohledu hýčká!

Ženy jsou krásné, šarmantní a osobité, ovšem jaké by mělo být jejich ideální auto? Úplně stejné, a navíc plné módní inspirace, luxusu, šperků a výjimečnosti. Takovou dokonalou harmonii už nemusíte hledat, je tu a nese emblém značky DS Automobiles.

Automobily značky DS nejsou pouhými dopravními prostředky pro přesuny z místa na místo. Tyto vozy ztělesňují elegantní pařížský luxus, vytříbenou práci řemeslných velmistrů a aplikaci prémiového hodinkářství i šperkařství do samotných komponentů karoserie či interiérů.

Perly automobilismu

Pohleďte na moderní vozy DS 3 CROSSBACK, DS 7 CROSSBACK, DS 4 a DS 9. Všimněte si jejich vertikálních světelných linií, které připomínají perlové náhrdelníky a dotvářejí osobnostní podpis všech modelů DS Automobiles. A ony úchvatné rotující moduly hlavních světel DS 7 CROSSBACK, ty září jako nejvzácnější drahokamy.

Hliníková kola automobilů nesou názvy světových metropolí a odráží avantgardní tvary i sladěné barevné tóny, přičemž vysoce kvalitní laky karoserie nadchnou čirou elegancí snoubenou s mimořádně poutavými odstíny.

DS Automobiles

Pařížská inspirace

Vnitřní prostor láká k pohodlnému usednutí a hýčká jedinečnými materiály i rozmanitým výběrem. V DS Automobiles totiž neexistují obyčejné interiéry, volíte do detailu promyšlené inspirace, přičemž každá z nich je svým provedením jedinečná.

Ponořte se do útulné kabiny navržené po vzoru veleslavné Pařížské opery a nechte se v modelech s inspirací DS Opera hýčkat velejemnou kůží Nappa s proplétáním sedadel ve stylu hodinkového pásku či perlovým prošíváním nebo si užijte jemné gilošování převzaté z ciferníků luxusních hodinek.

DS Automobiles

Diamantovými obrazci oplývající inspirace DS Rivoli, pojmenovaná podle vyhlášené pařížské obchodní ulice, uchvátí strukturovaným koženým čalouněním kombinujícím v závislosti na modelu také prvotřídní textil.

Bronzem zářící DS Bastille vás vtáhne do ikonické francouzské pevnosti postavené ve 14. století a nabídne látkové nebo kožené čalounění, rozeseté po celém interiéru.

Energická inspirace DS Performance Line odkazuje na sílu a vytrvalost automobilů DS. K propracovaným textiliím se přidává ještě záplava jemné Alcantary, navíc ozdobené elegantním karmínovo-zlatým prošíváním.

DS Automobiles

K honosným inspiracím se nabízí rovněž zajímavé prvky podsvícení, doplňkové koberečky nebo v rámci modelů DS 7 CROSSBACK a DS 9 velmi stylové výsuvné analogové hodinky B.R.M, které ještě více podtrhnou atmosféru luxusu a jedinečnosti.

Zosobněná jedinečnost

Automobilka DS Automobiles má i vlastní DS značkový butik, kde pořídíte například módní koženou peněženku, elegantní rukavice Maison Fabre, hedvábný šátek nebo třeba stylové sluneční brýle od návrhářky Ines de la Fressange. Kolekce zahrnují také produkty pro pány, kterým honosné oděvy nebo doplňky jistě vykouzlí úsměv na rtech.

DS Automobiles

Ženy jakožto úchvatné bytosti potřebují úchvatné vozy, a právě takové jsou francouzské luxusní modely DS Automobiles, které dokonale vystihnou jedinečnost každé své řidičky.

Autor: Katka Procházková
ZAVŘÍT