Monika Leová ukazuje své dceři krásy Vietnamu. Která místa stojí za návštěvu?

Moderátorka Monika Leová se rozhodla zkrátit si čekání na jaro rodinnou dovolenou ve Vietnamu, kde panuje mnohem příjemnější počasí než zatím u nás. Do Vietnamu, kde žije její otec, vyrazila s manželem a dcerkou Miou. Začátek cesty sice neproběhl zcela podle jejich představ, teď už si ale všichni tři užívají krásy této exotické země.

Podceněné vízum

Před deseti dny se Monika na svém instagramovém profilu fanouškům svěřila s nepříjemnostmi, které poznamenaly jejich cestu na dlouho očekávanou rodinnou dovolenou. Jejího manžela Martina Košína totiž na pražském letišti nepustili do letadla kvůli potížím s vízem. Moderátorka tak nakonec musela do Vietnamu odletět sama jen s dcerou Miou, které budou v dubnu dva roky. Tatínek se k nim ale nakonec mohl připojit už po třech dnech.

Vietnamská železnice

Počáteční nesnáze se ale zdají být zcela zapomenuty a Monika se teď se svými fanoušky dělí o mnohem krásnější zážitky. Moničin otec pochází z Vietnamu, a tak společně s ním cestují po mnoha známých i méně známých místech této úžasné země.

Jejich cesta začala samozřejmě v hlavním městě Hanoji, kde moderátorka mnohé své fanoušky šokovala fotografiemi a videem, které zachycují místní železnici a vlakové nádraží. Koleje vedou v naprosté blízkosti domů a při čekání na vlak vás od něj dělí jen několik málo centimetrů.

Vietnam versus Čechy

Poté se celá rodina vydala obdivovat krásy Vietnamu do provincie Ninh Binh, která je známá svými přírodními krásami a buddhistickými chrámy ukrytými uprostřed panenské přírody. Kromě klasických příspěvků Monika často publikuje i Instastories, ve kterých se dělí o radosti i strasti cestování s malým dítětem a vtipně upozorňuje na některé rozdíly mezi Českou republikou a touto asijskou zemí.

Z reakcí fanoušků je patrné, že se jim „rodinný cestopis“ velmi líbí, a mnoho z nich dokonce Vietnam okouzlil natolik, že uvažují o tom, že ho také navštíví.

Zdroj: Instagram/leova_monika

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu