Monika Absolonová ukázala svého 97letého dědečka

Moniku Absolonovou většina z nás zná především jako zpěvačku. Pokud ji ale sledujete i na sociálních sítích, tak víte, již několik let není aktivní jen ve světě hudby, ale také v oblasti vaření. Na svém instagramovém profilu totiž pravidelně vysílá „kurzy vaření“. Kromě toho se občas pochlubí i příspěvkem z rodinného života. Nedávno své fanoušky potěšila fotkou se svým dědečkem.

Děda a vnučka

Oblíbená zpěvačka, která letos na konci září oslaví 48. narozeniny, má to štěstí, že si v některých okamžicích může stále připadat jako malá holčička. Jedním takovým okamžikem je zcela jistě návštěva u dědečka Oldy. Monika ho pravidelně navštěvuje a společně se svou maminkou mu pomáhají s domácností.

Poslední březnový den byl velkým důvodem k návštěvě, neboť děda slavil své 97. narozeniny. Na společném snímku, který zpěvačka zveřejnila, vypadá dědeček nejen velmi spokojeně, ale též vitálně. V komentáři mu milující vnučka samozřejmě popřála především hodně zdraví, které je důležité vždy, ale v takto důstojném věku možná ještě o něco více.

Všechno nejlepší

Ze zpěvaččiných příspěvků na sociálních sítích je patrné, že dědeček vždy měl a stále má v jejím životě velkou roli. Monika navíc svého dědu často navštěvuje společně se svými syny Tadeášem a Matoušem, kteří tak budou jednou mít krásné vzpomínky na čas se svým pradědečkem.

K blahopřání se připojilo nejen mnoho zpěvaččiných fanoušků, kteří zároveň Monice radili, aby si společné chvíle s dědou co nejvíce užívala, ale také několik známých osobností, například zpěvačka Bára Basiková nebo herečka Petra Nesvačilová.

Ve svém příspěvku pak Monika Absolonová popřála i všem ostatním, kteří slavili narozeniny ve stejný den, včetně herce Bohumila Klepla, kterého si můžete pamatovat například z filmů Účastníci zájezdu nebo Pupendo.

Zdroj: Instagram/monika_absolonova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu