Moderátorka Eva Perkausová se bude vdávat! Prozradil ji luxusní zásnubní prsten!

Eva Perkausová patří k celebritám, které na svém Instagramu sdílí poměrně velké množství informací nejen ze svého pracovního, ale také osobního života. Není se proto čemu divit, že zde oznámila i své zasnoubení, tedy přesněji řečeno potvrdila. Příspěvek se totiž na jejím profilu objevil až poté, co si pozorní diváci všimli nového prstenu, který při vysílání hlavní zpravodajské relace zdobil její levou ruku.

Prsten mluví za vše

Eva si možná chtěla čerstvou informaci nechat ještě několik dní jen pro sebe. Prstýnek ale samozřejmě začala nosit ihned poté, co jí ho její partner Ivan Hecko dal. Vzhledem k tomu, že se jedná o poměrně nápadný zásnubní prsten s výrazným diamantem, nebylo možné si ho na televizní obrazovce nevšimnout. Na internetu se tak ihned poté, co se Eva s prstenem objevila ve zprávách, objevily spekulace o tom, že je moderátorka zcela určitě zasnoubená. O den později Eva na Instagramu zprávu potvrdila. Publikovala jednoduchý, ale velmi osobní snímek, na kterém je prsten v hlavní roli. Nepřipojila k fotografii možná překvapivě žádný rozsáhlý komentář. Jen emotikony prstenu a srdíčka a tři hashtagy #IsaidYES, #engagement a #love.

Co víme o jejím příteli?

S přítelem Ivanem Hecko tvoří krásná moderátorka pár již čtyři roky, a tak se s otázkami na svatbu poslední dobou setkávala stále častěji. Žádost o ruku údajně proběhla během romantické večeře. Ivan pochází původně z Ukrajiny, ale už více než dvacet let žije v Čechách. V současné době podniká ve stavebnictví a s Evou se seznámil na jedné sportovní akci. Už minulosti moderátorka uvedla, že sport je jednou z jejich velkých společných zálib. V současné době Eva moderuje hlavní zpravodajskou relaci na CNN Prima News. V minulosti jste ji mohli vídat v TopStar magazínu či pořadu Showtime. Kromě toho působila řadu let jako modelka a zahrála si i v několika seriálech a filmech, jako například Modelky s.r.o., Kameňák 4 či V.I.P. vraždy.

Zdroj: Instagram/evaperkausova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu