Modelka Hana Mašlíková všechny překvapila radikální změnou svého image!

K modelce a moderátorce Hance Mašlíkové řadu let patřily její krásné blond vlasy. Vlasy měla někdy kratší, jindy delší, ale vždy blond. Proto tak řadu svých příznivců na sociálních sítích modelka velmi překvapila, když zveřejnila snímek se svou novou image. Blond totiž nahradila ohnivě rudá.

Neskutečný odstín

Snímek modelka pořídila v autě pravděpodobně jen několik málo minut poté, co v kadeřnickém salonu prošla tuto výraznou změnou. K fotografii pak připojila jen velmi stručný komentář „když barevný, tak barevný“ a poděkování kadeřnickému salonu. U žen se často říká, že změna účesu je určitým signálem, kterým vyjadřují nějakou životní změnu. Naposledy se o tom hodně spekulovalo například v souvislosti s Monikou Absolonovou, která svými častými změnami účesů možná dávala skrytě najevo problémy ve svém vztahu s Tomášem Hornou.

Co za změnou stojí?

Zda za změnou barvy Hančiných vlasů stojí také něco více, modelka zatím neprozradila. Je ale pravda, že v posledních měsících Hanka neprožívala úplně nejlehčí období a měla hodně starostí. Její milovaný kůň Dante totiž dostal komplikovaný zánět ocasu, v jehož důsledku mu nakonec museli ocas amputovat. Nedávno se naštěstí modelka fanouškům svěřila, že se zdá, že veškeré komplikace jsou minulostí, a ona tak už zase může vyrážet do přírody v Danteho sedle. Do toho se modelka samozřejmě stará o svého malého synka Andrease, který v srpnu oslaví čtvrté narozeniny.

Slova chvály a obdivu od fanynek

Velká změna v Hančině image samozřejmě spustila i diskusi a řadu otázek od jejích obdivovatelek. Díky tomu tak například víme, že její nová barva je namíchaná z celé řady odstínů. Naprostá většina fanynek Hančinu změnu ocenila a dodala, že jí barva velmi sluší. Některé jí dokonce přirovnávaly ke komiksové superhrdince Black Widow v podání Scarlett Johanssonové. Jiné obdivovaly její odvahu a připustily, že i ony touží po rudé hřívě, ale zatím nenašly dostatek kuráže k tomu tento krok udělat. Možná jim Hanka nyní ukázala cestu.

Zdroj: Instagram/hanamaslikova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu