Michaela Maurerová se podělila o velký milník v životě své dcerky

Herečka a moderátorka Michaela Maurerová se letošní velikonoční svátky rozhodla strávit jinak než obvykle a vyrazila se svou rodinou do Mariánských Lázní. Z jejích příspěvků na Instagramu je patrné, že jí barvení vajíček či velikonoční pečení nikterak nechybělo. Volný čas si společně se svým partnerem a jejich dcerou Emmou skvěle užili. Navíc Emma se díky netradičnímu strávení svátků jara přesně na Boží hod velikonoční naučila plavat.

Okamžiky, na které se nezapomíná

Pobyt v lázních má většina z nás spojený s relaxací, procházkami po lázeňské kolonádě, popíjením léčivých pramenů a pochutnáváním si na teplých lázeňských oplatkách. To vše platilo i pro Michaelu, kromě rozmanitých lázeňských procedur rodina ve volných chvílích trávila čas i v místních římských lázních z konce 19. století.

A právě tam se to, jak se Michaela jako správná pyšná maminka pochlubila na svém instagramovém profilu, stalo. V neděli 9. dubna v 12 hodin a 22 minut se tu malá Emma, která krátce před Vánocemi oslavila své čtvrté narozeniny, naučila sama plavat. K postu pak Michaela přidala i krátké video, na kterém už malá Emma sama krásně plave od břehu bazénu směrem k tatínkovi.

Dítě plave, rodič couvá

Na videu je krásně vidět, jak na začátku stojí Michaelin partner jen kousek od břehu i od Emmy. Když ale vidí, že dcerka plave jako malá rybička, pomalu ale jistě postupuje dál a dál od břehu. Je vidět, že oblíbená strategie generací rodičů je stále oblíbená a funkční. Malou plavkyni za její šikovnost samozřejmě pochválilo hned několik Michaeliných fanoušků.

Rukávky zůstaly doma

Mimochodem v jedné odpovědi na pochvalu pro dcerku se herečka s humorem přiznala, že doma zapomněli dětské rukávky na plavání. Malá Emma tak vlastně neměla jinou možnost, naučit plavat se prostě musela. Uvidíme, jaké další nezapomenutelné okamžiky svým rodičům brzy přichystá.

Zdroj: Instagram/michaelamaurerova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu