Marek Ztracený se konečně nastěhoval do svého vysněného domu na Šumavě

Konec letošního roku je pro zpěváka Marka Ztraceného velmi šťastným jak v pracovním, tak v osobním životě. Před necelým měsícem opanoval obnovenou anketu Český slavík, když se stal nejen vítězem v kategorii zpěváků, ale také absolutním slavíkem a cenu si odnesla i jeho píseň s názvem Moje milá. Nyní se na svém instagramovém profilu se svými fanoušky podělil o další velmi radostnou zprávu. Se svou partnerkou Marcelou a jejich synem Markem se konečně přestěhovali do jejich nového domu na Šumavě.

Na první pohled nenápadný, ale elegantní dům

To, že se dům rozhodl postavit právě na Šumavě, není náhoda. Marek totiž pochází z Železné rudy a k místnímu prostředí má velmi intenzivní vztah. Z tohoto důvodu tak, i když se rozhodl pro stavbu nového domu, chtěl, aby domek zapadal do rázu Šumavy a nebyl na první pohled nikterak výstřední. Jak uvedl sám zpěvák: „Nechtěli jsme narušovat okolí nějakou modernou, nebo extravagancí, a tak jsme šli cestou příjemného, spíš nenápadného domu.“ Uvnitř domu se skrývá mimo jiné obývací pokoj s krbem a Markovým pianem, „rockový“ pokojíček pro malého syna, princeznovská šatna pro Markovu snoubenku Marcelu či nahrávací studio a posilovna. Dům má též velkou terasu, na které Marek plánuje grilování s přáteli, a syn odtud chce skákat do bazénu.

Zelená tráva i sníh během jediného dne

U příležitosti nastěhování zpěvák publikoval několik snímků, které pořídil během dvaceti čtyř hodin. Fotografie jsou nejen krásným důkazem radosti celé rodiny, ale také toho, jak je počasí na šumavském Špičáku nevyzpytatelné. Zatímco na prvním snímku Marek otvírá šampus na přípitek na zahradě před domem na zelené trávě, na druhé fotografii si rodina stejnou situaci užívá na čerstvě napadnutém sněhu. Na nastěhování rodina čekala o několik měsíců déle, než si původně mysleli. Situaci komplikovalo počasí, především dlouhá letošní zima a velmi deštivé jaro, i situace spojená s koronavirem, ale o to větší radost z tohoto životního kroku nyní všichni mají.

Zdroj: Instagram/marekztraceny

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu