Malá dcerka Moniky Bagárové slaví první narozeniny! Co vše pro ni zpěvačka připravila?

Už je tomu rok, co zpěvačka Monika Bagárová přivedla na svět svou milovanou dceru Rumie. Ta se od té doby stala nejen středobodem celého Moničina života, ale též hvězdou sociálních sítí. Monika se rozhodla, že první narozeniny Ruminka oslaví ve velké stylu nejen s rodinou, ale i s množstvím přátel a známých. V den Ruminčiných narozenin navíc Monika kromě krásných fotografií, které Ruminku zachycují nejen s maminkou, ale též s dědečkem, zveřejnila rovněž velmi dojemný osobní vzkaz, který pro dcerku napsala. Je z něj patrné, jak moc se její život za poslední rok změnil a že díky Rumie je neskutečně šťastná.

Ve stejný den slaví dcerka i tatínek

Komentář začala Monika velmi krásným oslovením, ve kterém svou dcerku nazvala vysněným děťátkem. Monika se též svěřila, že až s příchodem Rumie její život dostal opravdu smysl a dcerka je tím nejkrásnějším, co ji v životě mohlo potkat. Až s ní pochopila, co jsou ty pravé hodnoty lidského života. Navíc se Rumie narodila ve stejný den, dvacátého sedmého května, jako tatínek Moniky Josef, se kterým má Monika velmi blízký vztah a který měl rovněž velmi důležitou roli v její hudební kariéře. To, že stejně skvělý vztah má s dědečkem i Ruminka, dokládá množství fotografií a videí na Instagramu zpěvačky, které pyšného a milujícího dědečka s vnučkou zachycují. Na konci příspěvku pak Monika k narozeninám popřála nejen Rumie, ale i tatínkovi.

Jako dvě princezny

Monika přípravu Ruminčina velkého dne opravdu nepodcenila. Aby měla rodina na tento výjimečný den co nejkrásnější památku, nafotila s Ruminkou, oblečenou v krásných šatičkách, sérii profesionálních snímků. O řadu z nich se navíc již podělila i se svými fanoušky, kteří byli ohromeni, jak moc to oběma sluší, a přirovnávali obě dvě k princeznám. Je jisté, že rodina i přátelé Ruminku v následujících dnech „zavalí“ množstvím rozmanitých dárků. Ten nejdůležitější, milující rodinu, už ale dávno má.

Zdroj: Instagram/ bagarovamonika

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu