Lucii Křížkovou čeká nelehké období. Její manžel byl odsouzen za tunelování!

Někdy stačí málo a život se vám v jednom okamžiku převrátí vzhůru nohama. Tak by se dala jednoduše popsat situace, do které se dostala moderátorka a modelka Lucie Křížková. Její manžel David Křížek byl odsouzen ke třem a půl roku vězení za tunelování Metropolitního spořitelního družstva. Bývalou královnu krásy a maminku osmiletého syna Davida a čtyřleté dcerky Loly tak čekají nelehké chvíle. Se svými současnými pocity se moderátorka rozhodla svěřit prostřednictvím svého instagramového profilu.

Svět podnikání bohužel není tak férový jako svět sportu

Až do minulého týdne se zdálo, že Lucie žije pohádkový život. Krásná spokojená rodina, milující manžel, úspěšná kariéra. Lucie se prostřednictvím Instagramu se svými fanoušky o nejrůznější okamžiky ze svého života pravidelně dělila a ve všech příspěvcích působila velmi šťastně a spokojeně. Bohužel její manžel, který se po celý život pohyboval ve světě sportu a je několikanásobným šampionem v jachtingu, se ale před několika lety nechal svým známým zlákat do podnikání. Svět podnikání ale vůbec neznal a nepoznal tak, že se stal jen jakousi loutkou v rukou ostatních.

Strach o děti

Lucie se ve velmi osobním komentáři, který zveřejnila k zamilované fotografii, za svého manžela zcela postavila. Uvedla, že ho celých patnáct let, které žije po jeho boku, zná jako poctivého a pravdomluvného člověka. Věří proto, že její manžel se ničeho špatného nedopustil, pouze důvěřoval a dostatečně se nezajímal o věci, které neznal. To se mu stalo osudným. Za chybu, kterou udělal, samozřejmě musí pykat. Na konci příspěvku si Lucie naprosto pochopitelně posteskla, že celá situace nebude obrovsky těžká jen pro ni, ale především pro jejich děti. Ty jsou navíc ve velmi citlivém a zranitelném věku. Lucii i celé rodině začali ihned po zveřejnění příspěvku vyjadřovat podporu mnohé známé osobnosti i velké množství fanoušků.

Zdroj: Instagram/ lucie_krizkova

Autor: Martina Šťastná
ZAVŘÍT