Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec se vzali aneb Když slova nejsou třeba

Jestli sportovní i umělecký svět včera něco překvapilo, tak to byla bezesporu svatba Lucie Šafářové a Tomáše Plekance. Dvojici se totiž velký den svého života podařilo naprosto dokonale utajit. A tak to má i být. Svatbu je nejkrásnější prožít pouze se svými blízkými, bez zbytečného zájmu médií.

Ty a já napořád…

Slavný pár včera v podvečer téměř ve stejný okamžik zveřejnil na svých instagramových profilech dva krásné svatební snímky a jen velmi stručný komentář. Tenistka snímek, na kterém je se svým novomanželem zachycena v objetí, komentovala slovy „Ty a já napořád…“. Hokejista přidal k fotce, na kterém usměvaví novomanželé kráčí ruku v ruce po dřevěném molu naprosto stejný komentář, který jen vyjadřuje to, jak harmonickým párem Lucie a Tomáš jsou. Žádné jiné informace ke svatebnímu obřadu zatím neuvedli.

Krásná nevěsta

I když patří mezi hodně sledované známé páry, své soukromí si velmi chrání. V Instastories pouze Lucie zveřejnila krátké video, který je zachycuje, jak po obřadu kráčejí bránou, kterou jim jejich kamarádi vytvořili z hokejek a tenisových raket. Na videu je také vidět, že nevěsta měla na obřadu kromě velmi originálních šatů bez rukávů, za které sklízí vlnu obdivu, i dlouhý závoj. Ten později odložila, neboť na snímcích, které novomanželé zveřejnili, ho nevidíme.

Obřad proběhl v Beskydech

I když novomanželé mlčí, některé informace o svatebním dni se dostaly na povrch díky některým svatebním hostům. I díky nim se tak ví, že svatba se odehrála v Beskydech. Konkrétně v areálu hotelu Endemit, který se nachází na kopci nad přehradou v obci Horní Bečva. Ke svatbě samozřejmě šťastným novomanželům, kteří spolu mají dcerku Leontýnku, která v prosinci oslaví dva roky, blahopřálo mnoho i slavných osobností. Nejen z Čech, ale táž i ze zahraničí. Z tenisového světa například Barbora Strýcová, Andrea Sestini Hlaváčková, Daniela Hantuchová, Dominika Cibulková či Caroline Wozniacká.

Zdroj: Instagram/lucie.safarova, tomasplekanec

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu